Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Beqiraj depërton si tank People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Beqiraj depërton si tank People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beqiraj depërton si tank

2 posters

Shko poshtë

Beqiraj depërton si tank Empty Beqiraj depërton si tank

Mesazh nga LaDescarada Tue 17 May 2011 - 23:01

Beqiraj depërton si tank 60381727

Mediumet kroate janë duke vlerësuar lart paraqitjet e Fatos Beqirajt te Dinamo e Zagrebit. Beqiraj të mërkurën mbrëma shënoi dy gola në fitoren 5:1 të Dinamos kundër Varazhdinit në ndeshjen e parë finale të Kupës. Beqiraj golin e parë në atë takim e shënoi duke e fituar duelin me tre mbrojtës të Varazhdinit. "Kaloi përmes tre mbrojtësve. Një lojtar të Varazhdinit e barti në shpinë e më pas shënoi për Dinamon. Fatos Beqiraj depërton si tank", ka shkruar të premten gazeta kroate “Veçernji List”. Sipas gazetës, Beqiraj ishte lojtari më i mirë i Dinamos. Beqiraj deri tani ka shënuar 15 gola për Dinamon, tetë në kampionat e shtatë në kupë. "Ndonjëherë është më mirë të rrëzohesh, por të mërkurën bëra mirë që i rezistova duelit, nuk u rrëzova dhe depërtova deri në fund", ka thënë Beqiraj.
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Beqiraj depërton si tank Empty Re: Beqiraj depërton si tank

Mesazh nga Daku Wed 25 May 2011 - 10:02

Fatosi shenoj serish sot ne ndeshjen e kthimit ku Kampionet e Dinamo Z fituar serish 1-3.
Fatosit i kam njohur tezen e tij bashke me te fejuarin ne Kemer Turqi vjet ne vere ,( qe ka lindur ne Maqedoni) dhe jeton ne Kroaci dhe eshte si manaxherja e tij.
Se kuptoj pse si ben nje ftese Kombetarja jone te luaj me Shqiperine
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi