Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tatuazhe nga ari në Dubai People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tatuazhe nga ari në Dubai People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tatuazhe nga ari në Dubai

3 posters

Shko poshtë

Tatuazhe nga ari në Dubai Empty Tatuazhe nga ari në Dubai

Mesazh nga Emona Thu 26 May 2011 - 5:14

Tatuazhe nga ari në Dubai 25-tatoo_2505111550_4
Në Dubai mund të blini gjithçka, madje edhe të bënë tatuazh me arin 24 karatësh.
Tatuazhi i përkohshëm përbëhet nga 99 % ari apo platinium, i cili vendoset direkt në lëkurë për vetëm 10 minuta.
Një tatuazh i tillë zgjat rreth një javë dhe kushton nga 40 deri 6 mijë euro, varësisht nga kërkesa dhe madhësia, transmetojnë mediet huaja.
Të gjithë ata që dëshirojnë të kenë një zbukurim të tillë të arit në trup, duhet të “ndalojnë” në Dubai në hotelin luksoz Burj Al Arab, ku bëhen tatuazhet prej arit.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tatuazhe nga ari në Dubai Empty Re: Tatuazhe nga ari në Dubai

Mesazh nga Arabela Thu 26 May 2011 - 6:17

te harxhosh gjithe ate pare per nje jave tatuazh??? ku je ku je
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tatuazhe nga ari në Dubai Empty Re: Tatuazhe nga ari në Dubai

Mesazh nga Emona Thu 26 May 2011 - 6:18

Bela Qefi I Njerut celebrate005

Se Mua s'me duhet asgje Tatuazhe nga ari në Dubai 426788 s'me mrrin buxheti ta blej qesh

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tatuazhe nga ari në Dubai Empty Re: Tatuazhe nga ari në Dubai

Mesazh nga Arabela Thu 26 May 2011 - 6:21

EmoNa shkruajti:Bela Qefi I Njerut celebrate005

Se Mua s'me duhet asgje Tatuazhe nga ari në Dubai 426788 s'me mrrin buxheti ta blej qesh

une dhe miliarda te kem nuk e bej vetem per nje jave,,,eshte shperdorimm,,,po te mendosh se dikush nuk ka te haj ku je ku je
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tatuazhe nga ari në Dubai Empty Re: Tatuazhe nga ari në Dubai

Mesazh nga Emona Thu 26 May 2011 - 6:24

Arabela shkruajti:
EmoNa shkruajti:Bela Qefi I Njerut celebrate005

Se Mua s'me duhet asgje Tatuazhe nga ari në Dubai 426788 s'me mrrin buxheti ta blej qesh

une dhe miliarda te kem nuk e bej vetem per nje jave,,,eshte shperdorimm,,,po te mendosh se dikush nuk ka te haj ku je ku je

Ah Moj Bela ,Ka Njerz qe mendojn vetem per veten e tyre ''Egoista'' Po qe te mendonin te gjith ne bote kete qe e thua dhe e mendon ti S'do kishte varferi hic , 432965

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tatuazhe nga ari në Dubai Empty Re: Tatuazhe nga ari në Dubai

Mesazh nga Arabela Thu 26 May 2011 - 6:34

EmoNa shkruajti:
Arabela shkruajti:
EmoNa shkruajti:Bela Qefi I Njerut celebrate005

Se Mua s'me duhet asgje Tatuazhe nga ari në Dubai 426788 s'me mrrin buxheti ta blej qesh

une dhe miliarda te kem nuk e bej vetem per nje jave,,,eshte shperdorimm,,,po te mendosh se dikush nuk ka te haj ku je ku je

Ah Moj Bela ,Ka Njerz qe mendojn vetem per veten e tyre ''Egoista'' Po qe te mendonin te gjith ne bote kete qe e thua dhe e mendon ti S'do kishte varferi hic , 432965

njerezit qe besojne perdorin nje llogjike te tille me shume duhaniiiii duhaniiiii 432965 sepse nuk duan t eperpijne pasurine e botes por jane te kenaqur kur nevojat kruesore te tyre plotesohen 432965 432965
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tatuazhe nga ari në Dubai Empty Re: Tatuazhe nga ari në Dubai

Mesazh nga Anakonda Thu 5 Apr 2012 - 4:00

per qejf i bejn keto gjera,ia vlen sa Per ti ber qejfin vetes............

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Tatuazhe nga ari në Dubai Empty Re: Tatuazhe nga ari në Dubai

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi