Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
pershendetje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
pershendetje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pershendetje

+10
Aristogata
T_o_n_i
Katniss
Space
Durrsaku
Alberti
Darius
Emona
WebMaster
mixer
14 posters

Shko poshtë

pershendetje Empty pershendetje

Mesazh nga mixer Sat 11 Jun 2011 - 1:38

....mire se ju gjej......jam mixer ...uroj e shpresoj te kalojme sa me mire se bashku.....
mixer
mixer
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 211
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/06/2011
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga WebMaster Sat 11 Jun 2011 - 1:41

Mire se erdhe Mixer ne kete shoqeri te uroj argetim te kendshem ne mesin tone rose53
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga Emona Sat 11 Jun 2011 - 5:33

Mixer Mire se erdhe ,Kalofsh Qaste bukura Mesin tone!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga Darius Sat 11 Jun 2011 - 5:52

mire se erdhe kalofsh bukur ketu 00027003
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga Alberti Sat 11 Jun 2011 - 11:11

Pershendetje mixer, mire se erdhe ne mesin tone, kalo bukur ketu..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga Durrsaku Sun 12 Jun 2011 - 20:58

mirese jugjej maks epi
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga Space Thu 16 Jun 2011 - 9:23

Mire se erdhe
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga Katniss Fri 17 Jun 2011 - 1:34

Mire se erdhe Mixer, kalofsh mire ketu :)
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga T_o_n_i Fri 17 Jun 2011 - 1:34

Mire se erdhe :lol!:
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga Aristogata Fri 17 Jun 2011 - 9:04

Mir se erdhe mixer,kalofsh sa me bukur mes nesh131396 131396 131396 131396 131396 131396 131396 131396 131396 131396 131396 131396 131396 131396 131396 131396 131396 131396 131396 131396 131396
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga Eliz Tue 21 Jun 2011 - 4:32

Mire se erdhe .....
Eliz
Eliz
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 388
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/02/2011
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga mona Tue 21 Jun 2011 - 4:43

Mir se erdhe mixer :|
mona
mona
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne toke
Postime Postime : 185
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga Neta E Fri 2 Sep 2011 - 2:35

Mire se erdhe mes nesh...Uroj te kaLosh sa me mire [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga Anakonda Mon 27 Feb 2012 - 19:32

rose53 mireserdhe.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje Empty Re: pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi