Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I prishet Porsche-ja, e gjuan me 10 mijë plumba  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
I prishet Porsche-ja, e gjuan me 10 mijë plumba  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I prishet Porsche-ja, e gjuan me 10 mijë plumba

2 posters

Shko poshtë

I prishet Porsche-ja, e gjuan me 10 mijë plumba  Empty I prishet Porsche-ja, e gjuan me 10 mijë plumba

Mesazh nga Emona Sun 26 Jun 2011 - 0:49

I prishet Porsche-ja, e gjuan me 10 mijë plumba  Untitled2


I prishet Porsche-ja, e gjuan me 10 mijë plumba


Një biznesmen amerikan, i mërzitur me prishjen e makinës së tij Porsche me vlerë rreth 100 mijë dollarë, vendos të bëjë atë që askush nga ne nuk do e bënte. Në vend që t′a rregullojë makinën, ai vendos t′ja falë poligonit të qitjes në Massachusetts.


Arsyeja e këtij veprimi, sipas këtij bisnesmeni emri i të cilit nuk bëhet publik, qëndron në faktin se rregullimi i difektit kushtonte rreth 16 mijë dollarë.


Pas faljes së makinës poligonit të qitjes në Massachusetts, biznesmeni ka ndjekur gjuajtjen e 10 mijë plumbave mbi makinën e tij Porsche, nga 140 antarët e këtij poligoni transmeton albeu.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

I prishet Porsche-ja, e gjuan me 10 mijë plumba  Empty Re: I prishet Porsche-ja, e gjuan me 10 mijë plumba

Mesazh nga Anakonda Wed 4 Apr 2012 - 18:23

budalla e cfare budallai me brire madje...........
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi