Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

+40
Malsori
Nella
Sergio
Anila
Esba
Binni
Arian 123
Neta E
Gjilanasi
Darius
Gladiola
Sasha
Almira
Anakonda
Star Angel
EMI
Shkembi
Next
**Jeta**
Maksi
Besa
tipi engjellor
Tonii
dajti modh
T_o_n_i
il conte
Arabela
Alberti
Space
LaDescarada
leta
Katniss
Єямєℓiиdå
Poeti Dhimbjes
Erii
Docteur
Aяtємιѕα
kasperi
Emona
WebMaster
44 posters

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga WebMaster Tue 5 Jul 2011 - 20:06

First topic message reminder :

Filloni nje fjali e fjalen Ne..shembulli .

Ne do jemi gjithmone ashtu si kemi mbetur te lidhur te harruar edhe te derrmuar me vet pranin e kohes 00027003


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Arian 123 Sun 13 Jan 2013 - 0:21

Ne nuk kemi ardhe ketu per ti bere keq njeri tjetrit,por per tu argetuar me njeri tjetrin.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Alberti Sun 13 Jan 2013 - 5:41

Ne argetohemi shume.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Esba Sun 13 Jan 2013 - 5:43

...jemi miq
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Alberti Sun 13 Jan 2013 - 5:44

Ne ne forumin mat mire shqiptar.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Esba Sun 13 Jan 2013 - 5:45

...Jemi nje dhe i vetmi
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Arian 123 Sun 13 Jan 2013 - 5:50

Ne jemi Shqiperia e Madhe.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Alberti Sun 13 Jan 2013 - 7:21

Ne jemi te bashkuar

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Anila Sun 13 Jan 2013 - 7:22

ne.....mbetem te scaaaare cfare na poston belti jhahahhaa
Anila
Anila
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka dashuri
Postime Postime : 1643
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 24/10/2010
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : sporti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Neta E Sun 13 Jan 2013 - 8:27

Ne ishim,jemi dhe do te jemi gjithnje miq te vertet
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Alberti Sun 13 Jan 2013 - 8:28

Anila shkruajti:ne.....mbetem te scaaaare cfare na poston belti jhahahhaa

Hahaha qka je farewww ?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Neta E Sun 13 Jan 2013 - 8:32

Ne kemi nje shpirt dhe nje jete
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Alberti Sun 13 Jan 2013 - 8:34

Ne te kemi xhan ty

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Neta E Sun 13 Jan 2013 - 8:37

Ne ju kemi gjithashtu
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Sergio Wed 16 Jan 2013 - 1:47

Ne jemi miq te vjeter
Sergio
Sergio
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Zvicer
Postime Postime : 2554
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/08/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Hip Hop

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga kasperi Thu 17 Jan 2013 - 10:48

Ne dy takohemi te molla si zakonisht dhe jemi [You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga leta Thu 17 Jan 2013 - 10:55

Ne kemi qen,jemi dhe do te jemi shok..
leta
leta
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 6697
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga WebMaster Thu 17 Jan 2013 - 11:01

Ne kemi qen edhe do jemi mike Perqafffimeee


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga kasperi Fri 18 Jan 2013 - 3:04

Ne kenaqeni ne forumin tone dhe kemi nje shoqeri te mire ketu.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Nella Fri 18 Jan 2013 - 3:10

Ne studjojme per te ardhmen
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga kasperi Fri 18 Jan 2013 - 3:17

Ne munde te pime kafe ne mbremje.
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga WebMaster Mon 28 Jan 2013 - 22:44

Ne fund te fundit eshte me mire te te urrejne per ate qe je, se sa te te duan per ate qe mendojne se ti je.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Nella Tue 29 Jan 2013 - 0:49

Dikur ishin 2 shok që duheshin aq shum saqë mund t’sakrifikonin gjithçka per Njeri- tjetrin. Ishin njohur gjatë studimeve e kishin qëndruar në tnjëjtën shtëpi.
Njeri prej tyre dukej si më kurnac, kurse tjetri shum bujar.
Vjen 1 ditë që shokut kurnac i ishin prishur punët e biznesit. Asnje përpjekje sndikonte npër...mirësimin e punës . Shkon tek shoku i tij bujar e i kërkon që ta ndihmojë me nje shumë të caktuar të hollash. Miku i tij nxorri ç’kishte e ia dhuroi me shum dëshirë. “Urdhëro vëlla, gjithçka kam le tjet e jotja”, i tha dhe ashtu u ndanë.

Shoku që skursehej per asgjë, tashmë ishte fejuar e priste që së shpejti tmartohej. Miku i tij kurnac, vjen ,e fton per kafe. “Dua të t’them diçka shum të rëndësishme, por sdi se si”, i tha ai...T’ketë vallë gjë më trëndësishme se miqësia jonë? – ju kthye miku bujar.Dëgjo vëlla, mua mpëlqen shum e fejuara jote, prandaj dua tmartohem me të, tha ai duke ulur kokën përdhe.
Pas nje qetësia të dyfishtë, miku bujar u mendua gjatë e nga dashuria që kishte peer shokun e tij s’ia refuzoi atë. “Le tbëhet ajo që thua ti”,- i tha e kështu u nda nga e fejuara per tbërë tlumtur mikun e tij.
Kalojnë vite dhe punët e mikut tmirë po shkonin keq e më keq. “Të shkoj tkërkoj pun tek miku im”, tha ai me vete. “Ai duhet tmë ndihmojë patjetër.”, vazhdoi ai. Kur trokiti nportën e mikut të tij dhe i kërkoi punë, ç’të shikonte e ç’të dëgjonte. “Nuk kam si të tndihmojë”, i tha ai e ashtu e përcolli …

I miri, i mërzitur peratë që kishte ndodhur nisi tmendonte sërish pozitivisht. “S’ka gjë,sdihet si kanë ardhur punët, prandaj s më ndihmoi dot…

Kaluan dite djali bujar takon nrrugë 1 burrë tvjetër e tsëmurë, që po i afronte vdekja. E merr, e çon nshtëpinë e tij , e ndihmon dhe e përcjell deri diku ku mund tgjente shtëpinë e tij. Pas disa ditësh ai tashmë kishte vdekur. 1 avokat troket nderën e shtëpisë së djalit bujar e i thotë që plaku tcilin kishte ndihmuar kishte qenë shum i pasur dhe e i kishte lënë atij tgjithë pasurinë që kishte. Kalojnë ditë e javë dhe djali, tashmë i pasur, merr nje shtëpi pranë asaj tmikut të tij. nje ditë, teksa po kthehej në shtëpi, pranë portës takon nje grua të lodhur e tsëmurë që i kërkon diçka per të ngrënë pasi ishte shum e uritur. Djali, e merr nshtëpi, e ushqen dhe duke qenë se jetonte vetem i kërkon asaj që tqëndrojë me të. “Ti merru me punët e shtëpisë dhe me gatimin, un shkoj npunë e vij. Kështu as ti smbetesh rrugëve, as unë svuaj nga këto gjëra”, tha ai. E moshuara pranoi me kënaqësi.
Pas disa kohësh, gruaja, e kthyer në nje nënë per djalin që e kishte ndihmuar aq shum, i kërkon atij që tgjej 1 vajzë e tmartohet. “Nfakt, dhe unë kam menduar, por deri tani smë ka dalë ndonje njeri i përshtatshëm përballë”, thotë djali. Gruaja i propozoi tmartohej me nje vajzë që e njihte nga afër.dy të rinjtë njihen dhe më nfund vendosin tmartohen. Erdhi koha per dasmën dhe triut bujar i duhej të mendonte per tftuarit. Sido që punët kishin ardhur, atij i duhej të ftonte dhe mikun e tij tvjetër. “Miqësia jonë duhet tjetë me e fortë se keqardhjet. Prandaj do ta ftoj dhe atë në kte ditë tlumtur timen.”, mendoi dhe i dërgoi ftesën.

Nditën e dasmës, dhëndri e nusja dukej se ishin më tbukur se gjithkush tj..Nisi muzika e tgjithë po argëtoheshin më se miri. Dhëndri, merr mikrofonin dhe nisi tshpjegojë historinë e jetës së tij.
nje herë e nje kohe, kam pasur nje mik per kokë. E doja shum,e jepja kokën per të. 1 ditë, kur punët po i shkonin keq, më kërkoi para e i dhashë gjithçka . njje ditë tjeter, mkërkoi tfejuarën që e doja shum. I mërzitur, i dhashë dhe atë, se në ishim miq, e donim njeri-tjetrin. Pas disa kohësh, kur un isha ngjendje të keqe ekonomike, ju drejtova atij e i kërkova punë. smë dha, madje me nje zë të vrazhdë gati sa smë përzuri. U mërzita, por përsëri smund tmendoja keq per të. Ishte miku im i shtrenjtë.
Pas këtyre fjalëve, miku kurnac, me sytë e përlotur merr mikrofonin dhe nis të tregojë:
nje herë e nje kohë dhe unë kisha nje mik per kokë. Kur punët spo më ecnin siç duhet, i kërkova ndihmë e më dha gjithçka kishte. i kërkova dhe tfejuarën edhe atë ma dha. Arsyeja pse i kërkova tfejuarën, ishte se ajo vajzë s’ishte e duhura per të, ishte nje grua e pamoralshme. N’ktë mënyrë, shpëtova mikun tim tshtrenjtë nga ajo grua jo e denjë per të. nje ditë, kur punët spo i shkonin mir miku erdhi e kërkoi punë nga unë. Un si dhashë diçka të tillë, pasi smund të urdhëroja atë që tbënte diçka në atë ambient. Ndërsa, burri i moshuar që miku im takoi nrrugë, ishte babai im. Im atë ishte në prag të vdekjes e unë e dërgova pranë mikut tim. I kërkova babait që tgjithë pasurinë që kishte t’ia linte atij. Kurse, gruaja lypsare që i erdhi shtëpi, është nëna ime. E dërgova atë që tkujdesej per mikun tim e ta ndihmonte që tkalonte nje jetë sa më tqetë. Ndërsa vajza me tcilën miku im po martohet, është motra ime. Unë e binda atë që tmartohej me mikun tim.......
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Neta E Wed 30 Jan 2013 - 13:12

Ne kemi lind,jemi rritur,do jetojm dhe ne nje dite do vdesim
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga WebMaster Sun 10 Feb 2013 - 11:35

Mësojme se njeriu nuk duhet të mundohet të jetë njeri i suksesshëm, por të mundohet për të qenë njeri që ka vlerë, e pas kësaj suksesi vjen vetë.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Neta E Tue 12 Feb 2013 - 0:09

Ne ne boten virtuale kurr nuk genjejm pa folur [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga WebMaster Tue 12 Feb 2013 - 12:00

Ne jetojme jeten si te duam edhe jo si te duan te tjeret


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Neta E Tue 12 Feb 2013 - 12:20

Ne jemi shume large fizikisht,por shume afer me zemra
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga tipi engjellor Wed 13 Feb 2013 - 4:51

ne nje dite do jemi bashk....
tipi engjellor
tipi engjellor
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 907
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/09/2011
Mosha Mosha : 37

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga WebMaster Wed 13 Feb 2013 - 8:26

Ne te njejtes rruge jemi te gjithe


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Arabela Wed 13 Feb 2013 - 8:28

ne jemi nderi i kombit,,, Respekt
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga WebMaster Wed 13 Feb 2013 - 11:43

Ne jemi ju jeni ata jane haha hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Alberti Sat 23 Feb 2013 - 6:28

Ne ketu, ata atje je farewww

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Malsori Sat 23 Feb 2013 - 7:39

Ne jemi nje shoqeri e mir
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Alberti Sat 23 Feb 2013 - 8:12

Ne jemi shoqeria me e mire [smile_1]

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Arabela Sat 23 Feb 2013 - 8:21

ne njerezit e kemi te lindur aftesine e te pergjigjurit natyrshem e vertete kundrejt asaj cfare thuhet natyrshem ne vertetesi,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Tonii Sat 23 Feb 2013 - 8:52

ne, ju, ata, ato
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Alberti Sat 23 Feb 2013 - 8:53

Ne jemi ketu

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga WebMaster Sun 24 Feb 2013 - 6:44

Ne na morshin te keqen hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga WebMaster Sat 11 May 2013 - 19:44

Nxitojne qe te rritemi dhe pastaj psheretijne per rinine e humbur;
humbasin shendetin per te bere para dhe humbasin parate per te rifituar shendetin.Mendonje me ankth te ardhmen dhe lene pas dore te tashmen dhe si perfundim jetojne sikur nuk do te vdesin kurre dhe vdesin sikur skan jetuar kurre...!!


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Arian 123 Sun 12 May 2013 - 3:37

Ne se ke ardhe per qef,kalofsh mire mes nesh..
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Fillo diçka me fjalen 'Ne...' - Faqe 4 Empty Re: Fillo diçka me fjalen 'Ne...'

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi