Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Just for laughs People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Just for laughs People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Just for laughs

4 posters

Shko poshtë

Just for laughs Empty Just for laughs

Mesazh nga Katniss Thu 8 Sep 2011 - 6:21

Boy-Isn't Our Principal An Idiot?

Girl-Do U Know Who I am?

Boy-No..

Girl-I 'm His Daughter..

Boy-Do U Know Me?

Girl-No.!

Boy-Thank God..!.. :[LoL]:
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Just for laughs Empty Re: Just for laughs

Mesazh nga Katniss Thu 8 Sep 2011 - 6:22

Mom, can I dye my hair pink?
Mom: No
Mom, can I wear makeup?
Mom: No
Mom, can I wear a pink dress and stilettos?
Mom: No
Mom, can I have a Barbie?
Mom: No
Oh come on Mom, I'm 17 now!
Mom: Oh shut up Justin
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Just for laughs Empty Re: Just for laughs

Mesazh nga dajti modh Thu 8 Sep 2011 - 6:23

Calliope shkruajti:Boy-Isn't Our Principal An Idiot?

Girl-Do U Know Who I am?

Boy-No..

Girl-I 'm His Daughter..

Boy-Do U Know Me?

Girl-No.!

Boy-Thank God..!.. Just for laughs 1388203807
Just for laughs 426788 Just for laughs 426788 Just for laughs 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Just for laughs Empty Re: Just for laughs

Mesazh nga dajti modh Thu 8 Sep 2011 - 6:23

Calliope shkruajti:Mom, can I dye my hair pink?
Mom: No
Mom, can I wear makeup?
Mom: No
Mom, can I wear a pink dress and stilettos?
Mom: No
Mom, can I have a Barbie?
Mom: No
Oh come on Mom, I'm 17 now!
Mom: Oh shut up Justin
Just for laughs 426788 Just for laughs 426788 Just for laughs 426788 shut up klodi Just for laughs 426788 Just for laughs 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Just for laughs Empty Re: Just for laughs

Mesazh nga Katniss Thu 8 Sep 2011 - 6:25

Boy: My Girlfriend broke up wth me & sent me the Kissng pics of her with her new boyfriend.!!
Friend: Oh..its to bad.!
Boy: Yeah..I know..that's why i sent those pics to her dad. :[LoL]:
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Just for laughs Empty Re: Just for laughs

Mesazh nga Katniss Thu 8 Sep 2011 - 6:30

Boy: Marry me.. ?
Girl: Do you have a house.. ?
Boy: No..
Girl: Do you have a BMW car?
Boy: No..
Girl: How much is your salary.. ?
Boy: No salary.. but,..
Girl: No but. You have nothing.. How can i marry you.?? Leave please.!!
Boy: (talk to himself) I hav one villa, 3 property lands, 3 Ferrari, 2 Porsche.. Why I
still need to buy BMW.?! How can I get the salary
when actually I'm the BOSS
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Just for laughs Empty Re: Just for laughs

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 10 Sep 2011 - 4:22

Daughter IPod..
Son IPhone..
Mom IPad..
Dad IPay

00027003
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Just for laughs Empty Re: Just for laughs

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 10 Sep 2011 - 11:42

Before Marriage ♥
Boy: At last i can Hardly wait!
Girl: Do you want me to leave?
Boy: No don't even think about it!
Girl: Do you love me?
Boy: Of course, always!
Girl: Have you ever cheated on me?
Boy: No, why are you asking?
Girl: Will you kiss me?
Boy: Every chance i get
Girl: Will you slap me?
Boy: Hell no, are you crazy?!
Girl: Can I trust you?
Boy: Yes!
Girl: Darling!!
After marriage Read It backwards!!
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Just for laughs Empty Re: Just for laughs

Mesazh nga Anakonda Wed 29 Oct 2014 - 23:53


Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Just for laughs Empty Re: Just for laughs

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi