Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ka momente... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ka momente... - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ka momente...

+47
bekimi
Arian 123
V-I-P
Bukurosh-Djal
Samuela
denido
Gladiola
Sasha
Lolita
ReBeL
An0nim
Almira
Shkembi
Besa
Labja
Docteur
era85
Anakonda
Lot i derdhur
Free spirit
Ariel
Aяtємιѕα
Alberti
Darius
il conte
Poeti Dhimbjes
CuN@BosS/
Leo_uk
Intriganti
kasperi
Єямєℓiиdå
Katniss
bobi 10
Arabela
EMI
Maksi
EpiKada
Durrsaku
Klio
T_o_n_i
Dori_sweet
tipi engjellor
Space
Endry
Emona
dajti modh
WebMaster
51 posters

Faqja 2 e 25 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Ka momente...

Mesazh nga WebMaster Wed 21 Sep 2011 - 9:44

First topic message reminder :

Edhe gjithcka mer rrugen e duhur


Edituar për herë të fundit nga Corasol në Sat 22 Sep 2012 - 23:30, edituar 2 herë gjithsej


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Maksi Wed 5 Oct 2011 - 1:34

...le...po edhe pini te bllokohet hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga T_o_n_i Wed 5 Oct 2011 - 1:34

v1m dhe nis e mendon seriozisht per 1 NUSE
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga EMI Wed 5 Oct 2011 - 1:35

Maksi shkruajti:...le...po edhe pini te bllokohet hahah
hahah po edhe passwordi..hahahah.une psh i le te gjithe forumet hap se i kap harru psw. vetem ktu te klea e mbajmend...hahahah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Maksi Wed 5 Oct 2011 - 1:36

EMI smi lexon pm hahahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga EMI Wed 5 Oct 2011 - 1:38

uuu ca thua mo te gjitha njeper nje...je 1 ti mo... [Ok]
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Vizitor Wed 5 Oct 2011 - 1:39

Klea shkruajti:Vjen nje moment as qe me ndajne me per asgjevjen nje momet dhe akush nuk te rrespekton nese ti nuk e rrespekton at
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Klio Wed 5 Oct 2011 - 1:54

Vjen nje moment dhe dhelpra i kapi rrushte[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga T_o_n_i Wed 5 Oct 2011 - 2:59

v1m dhe rikthehem serisht on se desh na zuren me lepur ke dora
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Klio Wed 5 Oct 2011 - 3:22

Vjen nje moment....te gjithe ne forum flasim me emra kafshesh[You must be registered and logged in to see this image.]
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga T_o_n_i Wed 5 Oct 2011 - 3:28

v1m dhe e kupton qe Klio paska ik me me vrap se lepuri
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Dori_sweet Wed 5 Oct 2011 - 3:46

Ekziston dikush qe te ben te ndjehesh ndryshe
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga T_o_n_i Wed 5 Oct 2011 - 3:58

v1m dhe mendoj sa mire per Dorin qe ka kete ndjesi
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Dori_sweet Wed 5 Oct 2011 - 3:59

flm toni ti e din mire per cfar po flas
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga T_o_n_i Wed 5 Oct 2011 - 4:01

v1m e mendoj....mos ndoshta [You must be registered and logged in to see this image.] .....apo jo jo sjam i sigurte se me qen do na kishte qeras me ndonje llokum goca
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Dori_sweet Wed 5 Oct 2011 - 4:01

T_o_n_i shkruajti:v1m e mendoj....mos ndoshta [You must be registered and logged in to see this image.] .....apo jo jo sjam i sigurte se me qen do na kishte qeras me ndonje llokum
goca

ok ta tregoj pm pra
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga T_o_n_i Wed 5 Oct 2011 - 4:10

v1m dhe pres ate pm por ...ncuk akoma asnje pm
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Dori_sweet Wed 5 Oct 2011 - 4:16

he do vij tani
Dori_sweet
Dori_sweet
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 3711
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/05/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : kercimi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga T_o_n_i Wed 5 Oct 2011 - 4:45

v1m dhe e mora pm e kesaj ... [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Klio Wed 5 Oct 2011 - 5:15

T_o_n_i shkruajti:v1m dhe e kupton qe Klio paska ik me me vrap se lepuriVjen nje momente qe une ika te perfundoja gjeografine,por sa erdha une tani ti me ike.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Arabela Wed 5 Oct 2011 - 6:02

dhe bej log in,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga WebMaster Wed 5 Oct 2011 - 6:04

kushtrimi shkruajti:
Klea shkruajti:Vjen nje moment as qe me ndajne me per asgjevjen nje momet dhe akush nuk te rrespekton nese ti nuk e rrespekton at

Vjen nje moment edhe te them akoma meresh me Klean ske me ke te meresh eeee sa keq me vjen sepse rrespektin duhet te dish ta mbash edhe jo ta hedhesh poshte ashtu si ben prandaj me ler rehat ok


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga bobi 10 Mon 10 Oct 2011 - 4:45

,,,,,,,,,,,,,

Edhe pyet veten!A kam bere aq sa duhet??

A kam shkelur ne ato kalldreme qe duheshin shkel ,apo diku devijoi rruga?

A kish me te hapur rruge me me pak mundime??

Serish gjen pergjigje per t'iu justifikuar e vetes,kur e shikon qe diku hapi ish i ngadalte.

Shiu ish i rrembyeshem,edhe ne te paralajmeronn vetetime verbuese,edhe bubullima shurdhuese,por jo ndal(JO)sepse ti s'mund ta ndaloje ate,por thjesht,,,,,,,''KISHE CADREN ME TE MIRE,,Mirembrema jete.[You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga T_o_n_i Mon 10 Oct 2011 - 4:59

e komplimentoj kete lart per kete mirmbremen e tije qe paska shkrujt
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga bobi 10 Mon 10 Oct 2011 - 5:07

***********ikin ditet pa kuptuar.

Here here ndalin e sec


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga dajti modh Mon 10 Oct 2011 - 5:20

dhe dera troket fort celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Durrsaku Mon 10 Oct 2011 - 5:41

spo poston asnje
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga T_o_n_i Mon 10 Oct 2011 - 5:51

v1m dhe ia prish qetesin keti lart me postimin tim [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Klio Mon 10 Oct 2011 - 6:58

Dhe mbizoteron qetesia.
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga dajti modh Mon 10 Oct 2011 - 7:54

dhe lulet celin perseri celebrate005
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Emona Mon 10 Oct 2011 - 7:57

...Iken sekondi ,paas minuti !!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga dajti modh Mon 10 Oct 2011 - 8:42

dielli lind perseri
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Katniss Mon 10 Oct 2011 - 8:43

...Boom!
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Emona Mon 10 Oct 2011 - 8:43

.PAUUUUUUUUUUUU ! Ka momente... - Faqe 2 426788

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Katniss Mon 10 Oct 2011 - 8:44

Ka momente... - Faqe 2 426788

..fiuuuu baaam ! :[LoL]:
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Emona Mon 10 Oct 2011 - 8:46

[QeSh] [QeSh]

Piuuuuuuuuuuuuuuuu,PAU PIUUUUUUUUUUUU BAM [QeSh] [QeSh]

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 10 Oct 2011 - 8:47

Vjen koha me pushue pak...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Katniss Mon 10 Oct 2011 - 8:47

:[LoL]: :[LoL]: :[LoL]:

.... boom boom pow, boom boom pow Ka momente... - Faqe 2 426788
Katniss
Katniss
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11002
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2011
Hobi Hobi : Computer Science

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga dajti modh Mon 10 Oct 2011 - 8:47

keto te duja lart po vrasim mizat e forumit ........... [724516]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Emona Mon 10 Oct 2011 - 8:49

Ka momente... - Faqe 2 426788 Ka momente... - Faqe 2 426788 Jo more Dajtushh...Hedhim valle me PUSHKE NE DORE NE Ka momente... - Faqe 2 426788 Ka momente... - Faqe 2 426788

.............

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM PAUUUUUUUUU! Ka momente... - Faqe 2 426788 Ka momente... - Faqe 2 426788

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga dajti modh Mon 10 Oct 2011 - 8:50

dhe kufini e ruaj keto gacat lart me pushke ke dora Ka momente... - Faqe 2 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka momente... - Faqe 2 Empty Re: Ka momente...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 25 Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi