Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon?

5 posters

Shko poshtë

Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon? Empty Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon?

Mesazh nga Genti Fri 4 Sep 2009 - 22:12

ja me juventusin i cmendur dhe esht paraqit deri tani shum mir me aq pak blerie sa ka ber :bobe:
Genti
Genti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : atu ku duhet :P,,,
Postime Postime : 1270
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2009
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon? Empty Re: Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon?

Mesazh nga Vizitor Fri 4 Sep 2009 - 22:29

me kete qe esht ky siper jam e une :lol!:
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon? Empty Re: Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon?

Mesazh nga naploni Sat 12 Sep 2009 - 2:16

AC Milan
naploni
naploni
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Hollande
Postime Postime : 2864
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/01/2009
Mosha Mosha : 113
Hobi Hobi : futboll, aheng, palester

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon? Empty Re: Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon?

Mesazh nga Vizitor Sat 12 Sep 2009 - 2:22

MILAN FOREVER
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon? Empty Re: Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon?

Mesazh nga χнσя∂ι ™ Sat 17 Oct 2009 - 7:23

INTER
χнσя∂ι ™
χнσя∂ι ™
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : OnE StEP AhEaD
Postime Postime : 159
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/10/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Sa dush..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon? Empty Re: Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon?

Mesazh nga mela Sat 17 Oct 2009 - 7:25

MILAN DHE PIK
mela
mela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Tirana
Postime Postime : 2709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/01/2009
Mosha Mosha : 111
Hobi Hobi : ING

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon? Empty Re: Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon?

Mesazh nga engjelli Sat 17 Oct 2009 - 7:27

MILAN FOREVER
engjelli
engjelli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 49
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/09/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon? Empty Re: Me cilin ekip jeni ne K.italian dhe kush mendoni se esht paraqit me mir kete sezon?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi