Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shqiptari i fiton “gabimisht” 43 milionë euro People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shqiptari i fiton “gabimisht” 43 milionë euro People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shqiptari i fiton “gabimisht” 43 milionë euro

3 posters

Shko poshtë

Shqiptari i fiton “gabimisht” 43 milionë euro Empty Shqiptari i fiton “gabimisht” 43 milionë euro

Mesazh nga Aяtємιѕα Sat 29 Oct 2011 - 11:37

[You must be registered and logged in to see this image.]Shqiptari me nënshtetësi zvicerane, Behar Merlaku, ka fituar në një nga kazinotë e Austrisë rreth 43 e milionë euro. Behari i përshkruan ato momente si më të mirat në jetën e tij, ndërsa çdo gjë bie në ujë kur drejtuesit e kazinosë u afruan dhe i thanë që nuk ka fituar asnjë cent, pasi ishte një gabim në softuer.

Ai ishte duke luajtur në një nga aparatet e lojërave të fatit, kur papritmas i është ndezur sinjali i Jackpotit, ndërsa në ekran sinjalizohej se ai ka fituar 42.949.672,86 euro.

“Ishte ndjenjë e papërshkrueshme. Gruaja ime qëndrojë para meje shumë e gëzuar. Festuam. Në ato momente në mendje na shkonte se çka mund të bëjmë me gjithë ato para. Të gjithë ngjarjen e kam të regjistruar në telefon. Por, pas me shumë se 15 minutash u paraqiten disa persona dhe më thanë se nuk kam fituar asgjë pasi ishte një gabim në softuer”, rrëfen Behar Merlaku, transmeton “Express”.

Ai më tej shtoi se pasi i than që ishte gabim teknik, kishte filluar t’i qëroj hesapet me ta, ndërsa më pas ka arritur policia.

“Policia ka shkruar çdo gjë. Ka marr të gjitha të dhënat. Unë nuk do të lejoj që të më mashtrojnë. Nuk mund të flejë nga inati. Këtë çështje do ta qoj në gjyq”, ka sqaruar Merlaku.

Nga ana tjetër, drejtuesit e kazinos insistojnë se bëhet fjalë për gabim teknik dhe nuk e kanë ndërmend të bëjnë pagesën prej 43 milionë eurosh.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqiptari i fiton “gabimisht” 43 milionë euro Empty Re: Shqiptari i fiton “gabimisht” 43 milionë euro

Mesazh nga Ariel Sat 29 Oct 2011 - 11:46

i shkretiiii...po ci duhet atij ne kazino aman...
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqiptari i fiton “gabimisht” 43 milionë euro Empty Re: Shqiptari i fiton “gabimisht” 43 milionë euro

Mesazh nga Anakonda Sun 4 Mar 2012 - 2:59

i shkreti keshtu eshte kur je pafat
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqiptari i fiton “gabimisht” 43 milionë euro Empty Re: Shqiptari i fiton “gabimisht” 43 milionë euro

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi