Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kampionati botëror i pokerit, fitohen 8 milion  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kampionati botëror i pokerit, fitohen 8 milion  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kampionati botëror i pokerit, fitohen 8 milion

2 posters

Shko poshtë

Kampionati botëror i pokerit, fitohen 8 milion  Empty Kampionati botëror i pokerit, fitohen 8 milion

Mesazh nga Durrsaku Wed 9 Nov 2011 - 21:58

Titulli i kampionit të botës në poker, fitohet nga 24 vjecari kanadez Jonathan Duhamel, i ndjekur nga 22 vjecari gjerman, Pius Heinz. Studenti kanadez ka arritur të fitojë 8.7 milion dollarë e cmimit te parë, të financuara nga Wsop e Las Vegasit. Medalja e argjendtë i shkoi cekut Martin Staszko që fitoi 5.4 milion, ndërsa cmimi i tretë u fitua nga amerikani Ben Lamb, me një cmim prej 4 milion dollarësh. (da.xha/BalkanWeb

Kampionati botëror i pokerit, fitohen 8 milion  44141Kampionati botëror i pokerit, fitohen 8 milion  44147
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kampionati botëror i pokerit, fitohen 8 milion  Empty Re: Kampionati botëror i pokerit, fitohen 8 milion

Mesazh nga Anakonda Sat 18 Feb 2012 - 5:59

Ky fytyre te fitoje.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi