Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Në vend të silikonit përdori beton e ngjitës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Në vend të silikonit përdori beton e ngjitës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Në vend të silikonit përdori beton e ngjitës

2 posters

Shko poshtë

Në vend të silikonit përdori beton e ngjitës Empty Në vend të silikonit përdori beton e ngjitës

Mesazh nga Emona Sun 20 Nov 2011 - 0:38

Në vend të silikonit përdori beton e ngjitës 743

Transeksuali Oneal Ron Morris, i cili vetes ia vendosi “silikonin” nga betoni dhe ngjitësi, është arrestuar në Florida me dyshimin se me metodat e tij të implantimit të silikonit ka rrezikuar të paktën jetën e një personi. Tridhjetëvjeçari, për të cilin policia thotë se është burrë ndërsa duket si grua, është arrestuar të premten në Florida. Policia e Miamit njoftoi se Morris ka biseduar edhe me një amerikane tjetër e cila pritej t’i nënshtrohej të njëjës procedurë të implantimit të silikoneve. “Jemi pajtuar rreth çmimit i cili ishte 700 dollarë për shërbimet kozmetike. Por në vend të kozmetikës, viktima e Morrisit fitonte silikon nga ngjitësi, vaji mineral dhe betoni”, deklaroi një polic nga Miami. Pasi Morrisi vendosi edhe përbërësit tjerë, viktima filloi të ndjejë dhembjet e para dhe u detyrua të shtrihej në spital. Morris deri më tash disa herë është arrestuar për ushtrimin ilegal të profesionit të mjekut dhe për rrezikimin e jetës së njerëzve.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Në vend të silikonit përdori beton e ngjitës Empty Re: Në vend të silikonit përdori beton e ngjitës

Mesazh nga Anakonda Mon 26 Mar 2012 - 5:52

ahaaahaahha cfare spo degjojm per zotin.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi