Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

+8
EMI
kasperi
T_o_n_i
Leo_uk
Maksi
Darius
dajti modh
Ariel
12 posters

Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga Ariel Sat 10 Dec 2011 - 8:37

Ne fillim ju uroj te gjitheve gezuar festat...dhe qofte 2012-ta per te gjithe ju nje vit i mbare... :429293:
:429293:

Une si fillim do i bej dhurate Tonit si dhonder i ri qe ja kam premtu... :grin1:

Tono mo mir se kaq nuk bohet...ene blej ca te dush e shko ka te dush me nusen Habitur

Gezuar :429293:


[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga dajti modh Sat 10 Dec 2011 - 8:43

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ska krize ne EUROPE [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga Ariel Sat 10 Dec 2011 - 8:53

Ncuk...ne Albania...hic fare [QeSh] Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) 426788


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga Ariel Sat 10 Dec 2011 - 9:17

Dajto..te mi gezosh edhe ti festat... 00027003 :429293:
ja dhe moma per ty... [TePuC]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga Darius Sat 10 Dec 2011 - 9:22

Po per mua nuk ka dhurate ihiuuu
o dhurate ose :585171: :585171:
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga Maksi Sat 10 Dec 2011 - 9:25

[You must be registered and logged in to see this image.]

ARIEL PER FESTA PO TA DHUROJ KTE JAT .E GEZOFSH DHE NGA BEHARI TE PRESIM KTE NGA GREQIA TJU TREGOJME KTYRE RACISTAVE SE SI JETOJME NE SHQIPTARET
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga Ariel Sat 10 Dec 2011 - 23:12

Maksi shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]

ARIEL PER FESTA PO TA DHUROJ KTE JAT .E GEZOFSH DHE NGA BEHARI TE PRESIM KTE NGA GREQIA TJU TREGOJME KTYRE RACISTAVE SE SI JETOJME NE SHQIPTARET

Maks ...po pse je kaq i mire [TePuC] [TePuC] [TePuC] [TePuC]
Rrofsh o flori e vec mbaresi pac....
Po do vime se sben ore...une me ate jahtin e ti me Bugattin qe po t'dhuroj une 00027003 ...e te na shohin nje cik grekererererit qe nuk na vijne as ke maje e kembes...

Te ma gezosh yllo.. [TePuC]

[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga Ariel Sat 10 Dec 2011 - 23:23

Darius shkruajti:Po per mua nuk ka dhurate ihiuuu
o dhurate ose :585171: :585171:

Prit e ri se dhuratat sbohen shpejt e shpejt...se spo dhurojm piprra [QeSh]
Ty do t'dhuroj moma nji private jet meqe e ke mendjen me bredh [ZbarDh DhemBet]

Te shkofte gjith viti tu pa vende te bukura [TePuC] 00027003

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga Leo_uk Sat 10 Dec 2011 - 23:36

Jane bere te gjithe eger per dhurata.... Po lene dhe breket neper dyqane.. Nuk ecje dot rruges kendej gjithe ai milet dyqaneve.. 90% me pare borxh jane ose kredit karta.. na eshte fut materializmi ne gjak.
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga Ariel Sat 10 Dec 2011 - 23:38

Mu per vete me pelqejn dhuratat...po me shume me pelqen te bej dhurata 00027003


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga Leo_uk Sat 10 Dec 2011 - 23:40

Kshu dhurata online bej gjithe diten une... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga Ariel Sat 10 Dec 2011 - 23:42

Ngavash ti ri se na vune n'seder :[LoL]:
Kur je virtual dhe dhuratat bohen virtual (tongueout)
Po ti po sdeshe nuk tbojm jo.... Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) 426788


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga Leo_uk Sat 10 Dec 2011 - 23:46

Jo mi jo, ta kam fjalen qe nuk jam materialist... ( justifikimi i brekgrisurve ky) ... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

jam kshu mi si i thone asaj fjales, spritual... qe i do dhuratat me mish e tule... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ( justifikim kurvaresh ky) [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

na bene me felliq shkrimin qe me saba te marte e mira.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga Ariel Sat 10 Dec 2011 - 23:55

Meqe sje materialist...
Si spiritualist....mos thuj qe si do...
Per noten e vitit te ri...si pasha...te eci viti mbare [QeSh]

Preki po deshe...prej mishi jan jo prej plastike :[LoL]: :[LoL]:

[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga T_o_n_i Sun 11 Dec 2011 - 1:43

Mome ti qofsh e nderuar e respektuar per dhuratat qe ne ofrove
Ka lezet kshu sa hap deren e shpis e shikon dhuratat qe te presin me nenshkrimin e urimin .....
Te keqen e dhurates ...sa do gezohet e fejushmja ime [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga kasperi Thu 15 Dec 2011 - 3:32

[You must be registered and logged in to see this image.]toni kjo dhurate mendoj se te nevojitet qe ti lesh dhuratat e momes ariel
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga EMI Thu 15 Dec 2011 - 3:33

kasperi shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]toni kjo dhurate mendoj se te nevojitet qe ti lesh dhuratat e momes ariel
pak si shpejt kjo dhurate Kaspo....ka kohe per ket dhurate..hahaha :541221: :541221: :541221:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga kasperi Thu 15 Dec 2011 - 3:41

[You must be registered and logged in to see this image.] te pelqen kjo foto,apo te dhuroi diqka tjeter[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga EMI Thu 15 Dec 2011 - 3:42

Ariel shkruajti:Ne fillim ju uroj te gjitheve gezuar festat...dhe qofte 2012-ta per te gjithe ju nje vit i mbare... :429293:
:429293:

Une si fillim do i bej dhurate Tonit si dhonder i ri qe ja kam premtu... :grin1:

Tono mo mir se kaq nuk bohet...ene blej ca te dush e shko ka te dush me nusen Habitur

Gezuar :429293:


[You must be registered and logged in to see this image.]
hahah qyqa si sepaskam pa une ket mi..mome..sa mire e ke bo...na jep euro se i blejem vet dhuratat hahahah :541221: :541221: :541221:
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga T_o_n_i Thu 15 Dec 2011 - 7:43

kjo e momes eshte me e bukur ...jam ne nje mendje me te fejushmen time
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga kasperi Thu 15 Dec 2011 - 10:04

[You must be registered and logged in to see this image.]Toni merre ,mos mendo dy here[You must be registered and logged in to see this image.]
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga il conte Thu 15 Dec 2011 - 10:25

Pr ARISTOGATEN KAM NJE DHURATE NDERSA PER TE TJERET VETEM URIME .
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga Aristogata Thu 15 Dec 2011 - 10:40

me bere kurioze tani ,ca eshte ca eshte with love


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Mar 2012 - 18:32

[You must be registered and logged in to see this link.]
per naj njonin/en qe eshte i/e dashuruar.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 0:14

Anakonda shkruajti:[You must be registered and logged in to see this link.]
per naj njonin/en qe eshte i/e dashuruar.
E KURRNAQJA DREQIT [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR) Empty Re: Dhuratat e fundvitit per antaret...cfare do tu dhuroni..?.. (GEZUAR)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi