Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Puthi e para Elvis Preslin, murgesha: Para për kishën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Puthi e para Elvis Preslin, murgesha: Para për kishën People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puthi e para Elvis Preslin, murgesha: Para për kishën

2 posters

Shko poshtë

Puthi e para Elvis Preslin, murgesha: Para për kishën Empty Puthi e para Elvis Preslin, murgesha: Para për kishën

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 27 Dec 2011 - 11:48

Puthi e para Elvis Preslin, murgesha: Para për kishën Dolores-elvis-300x239

Puthi e para Elvis Preslin, murgesha: Para për kishën Murgesha-300x234
U be e famshme si aktore Hollivudi, madje ishte ajo qe puthi per here te pare Elvis Preslin ne set gjate nje skene ne filmin “Loving you” ne vitin 1957. Sot, kryemurgesha e nje kishe ne Connecticut, qe rrezikon mbylljen ka apeluar per ndihme.Nene Dolores Hart, sot 73 vjec eshte ktheyr edhe nje here ne qender te vemendjes. Kerkon ndihme ne para, per te shpetuar kishen dhe 40 motrat qe ndihmojne ne te, ne emer te fames se dikurshme, madje ne menyre te vecante duke ngjallur nostalgjine e adhuruesve te Elvis Preslit.
I nevojiten 4 milione dollare per te mbyllur hesapet me ligjin per sigurine e kishes.
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Puthi e para Elvis Preslin, murgesha: Para për kishën Empty Re: Puthi e para Elvis Preslin, murgesha: Para për kishën

Mesazh nga Anakonda Wed 21 Mar 2012 - 18:59

E kur thon se murgeshat jan te nndershme.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi