Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vendi më i famshëm në Facebook People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vendi më i famshëm në Facebook People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vendi më i famshëm në Facebook

2 posters

Shko poshtë

Vendi më i famshëm në Facebook Empty Vendi më i famshëm në Facebook

Mesazh nga Aяtємιѕα Wed 28 Dec 2011 - 13:56

Vendi më i famshëm në Facebook Facebook-i-pad-300x225Aplikacionet që të lejojnë tu tregosh miqve të tu në Facebook apo Twitter se ku ndodhesh po rriten gjithmonë e më shumë në sasi dhe cilësi. Rrjedhimisht po rritet gjithmonë e më shumë edhe përdorimi i tyre nga fansat e këtyre rrjeteve shoqërore.Duket se aeroportet janë vendet ku njerëzit përdorin më shumë këto aplikacione për arsye se kanë më shumë kohë të lirë për tu marrë me vogëlsira si pasojë e pritjeve të fluturimeve dhe për arsye se udhëtimet të bëjnë më interesant.Të dhënat ditore të Facebook Places tregojnë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë në krye me 750 mijë regjistrime në ditë. Ndjek Britania e Madhe me 100 mijë dhe më pas Gjermania, Suedia dhe Italia.Vendi me numrin më të madh të rezultateve është aeroporti ndërkombëtar i Los Angeles, i ndjekur nga aeroportet e Atlanta, Chicago dhe San Francisko. Vetëm në vend të 16 aeroporti i Amsterdamit (Hollandë). Pra, për momentin ky është një fenomen i përhapur më shumë në SHBA, por pritet që të përfshijë gjerësisht edhe Europën.
Ja 10 vendet me më shumë regjistrime në Facebook:

1. Los Angeles International Airport
2. Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport
3. Chicago O’Hare International Airport
4. San Francisco International Airport
5. Dallas/Fort Worth International Airport
6. Denver International Airport
7. Sydney Airport (Australi)
8. Phoenix Sky Harbor International Airport
9. McCarran International Airport
10.Suvarnabhumi International Airport (Bangkok)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vendi më i famshëm në Facebook Empty Re: Vendi më i famshëm në Facebook

Mesazh nga Anakonda Wed 21 Mar 2012 - 18:54

I famshem esht bere edhe ne shqiperi fb.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi