Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam humbur dy herë virgjërinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kam humbur dy herë virgjërinë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kam humbur dy herë virgjërinë

5 posters

Shko poshtë

Kam humbur dy herë virgjërinë Empty Kam humbur dy herë virgjërinë

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 12 Jan 2012 - 4:31

Kam humbur dy herë virgjërinë 50238BRITANI - Anglezja 27-vjeçare Hazel Jones ka treguar në ITV, një nga televizionet më të ndjekur në Britani, situatën e saj fizike, që sipas mjekëve, haset një herë në 1 milionë raste.

Gruaja nuk ka qenë aspak në siklet kur tregoi për vecorinë e saj: “Kam dy vagina dhe dy mitra. Sapo e zbulova ua thashë të gjithëve! Eshtë fantastike ... Nëse ndonjë është skeptik, mund ta verifikojë. Nuk kam kompleks ta dëshmoj për të gjithë këtë gjë të rrallë, që më bën të ndryshme nga të tjerët”.

Ky tipar i pazakontë i Hazel, ka mbetur i fshehur deri në pubertet, kur ciklet e para menstruale ishin shumë më të dhimbshëm se ato të bashkëmoshatareve dhe asaj i rridhte shumë gjak, nga të dyja vaginat.

Në moshën 18-vjeçare, vajza u bë e vetëdijshme për situatën, kur i dashuri i saj i parë i tha, se ishte ndryshe nga vajzat që kishte pasur përpara saj.

Kështu, jeta e saj seksuale nuk mund të mos ishte ndryshe nga ajo e femrave të tjerë: “E kam humbur virgjërinë dy herë, nga momenti që kisha dy membrana”, ka shpjeguar Hazel pa u vënë në siklet para telekamerave, duke shtuar edhe se ka refuzuar disa herë ndërhyrjen kirurgjikale.

Vajza është e vetëdijshme se në këto kushte, lindja e fëmijëve mund të rezultojë shumë e rrezikshme. Ajo tregon se është këshilluar nga mjekët, që kur të mbetet shtatzënë të ketë kujdes me marrëdhëniet, pasi mund të mbetet sërish shtatzënë dhe të krijojë probleme të pariparueshme.

(a.jole/BalkanWeb)
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam humbur dy herë virgjërinë Empty Re: Kam humbur dy herë virgjërinë

Mesazh nga Klio Thu 12 Jan 2012 - 5:06

Fln zoton qe me ka bere njeri normale si nga ana fizike dhe nga cdo ane tjeter!!
Klio
Klio
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Pran yjeve..
Postime Postime : 4283
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : NOTI&MUZIKA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam humbur dy herë virgjërinë Empty Re: Kam humbur dy herë virgjërinë

Mesazh nga Emona Thu 12 Jan 2012 - 5:13

Hajde edhe kete e ndegjova.!!!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam humbur dy herë virgjërinë Empty Re: Kam humbur dy herë virgjërinë

Mesazh nga dajti modh Thu 12 Jan 2012 - 5:16

kto anglezt .. cfare nuk dalin.
ku eshte Leo mer amon .. :541221:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam humbur dy herë virgjërinë Empty Re: Kam humbur dy herë virgjërinë

Mesazh nga Anakonda Wed 21 Mar 2012 - 5:53

edhe kete gje te shpifur munda ta lexoja.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam humbur dy herë virgjërinë Empty Re: Kam humbur dy herë virgjërinë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi