Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk me pelqen kur... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nuk me pelqen kur... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nuk me pelqen kur...

+34
Anila
Malsori
Gjilanasi
fioll
Neta E
Arian 123
Binni
Єямєℓiиdå
Alberti
T_o_n_i
LaDescarada
Arabela
CuN@BosS/
EMI
tipi engjellor
Emona
Shkembi
gazmendbeqiri
Andetta
Next
Free spirit
Aяtємιѕα
kasperi
Besa
Space
Daku
bobi 10
dajti modh
Labja
Maksi
Shuke
WebMaster
Fata
Anakonda
38 posters

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Anakonda Sat 4 Feb 2012 - 20:13

Filloj me fjalen ..............nuk me pelqen kur................

Nuk me pelqen kur perpiqen te fitojne mbi kurrizin tim.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Fata Tue 7 Feb 2012 - 7:43

Kur te t'jeret nuk me marrin seriozisht ate qe e them!
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga WebMaster Tue 7 Feb 2012 - 7:44

Kur njerezit i fusin hundet aty ku si perket
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Shuke Tue 7 Feb 2012 - 7:45

shume gjera nuk me pelqejn
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Fata Tue 7 Feb 2012 - 7:49

Kur tjetri me genjeshtera e ''dallavere''mundohet me arrit diqka!
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Shuke Tue 7 Feb 2012 - 7:50

kur bejn si te urte disa
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga WebMaster Tue 7 Feb 2012 - 7:55

Nuk me pelqen kur duan sesi te bejne sherr hmm kjo sme pelqen fare
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Shuke Tue 7 Feb 2012 - 7:57

ata qe ecin me pershtypjet e mendjes se tyre
Shuke
Shuke
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 700
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga WebMaster Tue 7 Feb 2012 - 8:04

Gripi ihiuuu
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Maksi Tue 7 Feb 2012 - 8:05

ta degjoj zerin te ngjirur
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Labja Tue 7 Feb 2012 - 8:08

me injoron nje person nevrikuu
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga WebMaster Tue 7 Feb 2012 - 8:14

Nuk me pelqen te shikoj njerez te merzitur
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga dajti modh Tue 7 Feb 2012 - 8:17

kur nderrohen rolet
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Fata Tue 7 Feb 2012 - 8:26

Nuk ne pelqen kur luan dikush me ndjenjat e tjetrit.
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga WebMaster Tue 7 Feb 2012 - 8:28

Nuk me pelqen kur shikoj shum veta qe nderrojne emrat
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga bobi 10 Tue 7 Feb 2012 - 8:37

Regjizori me fantazine,aktoret me rolet,teleshikuesit me hobin,edhe arsyeja qe ecen se bashku me kureshtjen per ta ndjek ate qe secili tregon aftesi ne ate qe e quajme film.

E tille eshte edhe jeta,edhe pse jo gjithmone na pelqen,edhe ketu mbetet edhe ajo enigma,pse na ose s'na pelqen[You must be registered and logged in to see this image.]
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Fata Tue 7 Feb 2012 - 8:49

Nuk me pelqen ne diten kur kam pushim ,pastaj fillon te bie shi[You must be registered and logged in to see this image.]


Edituar për herë të fundit nga Fata në Thu 9 Feb 2012 - 14:30, edituar 1 herë gjithsej
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Daku Tue 7 Feb 2012 - 9:12

Nuk me pelqen kur sna japin shperblim sa duhet dhe balerinave ne darken e punes ju fusin leke ke sytjenat dhe ke breket [You must be registered and logged in to see this image.]
Dajto per ty kjo ( per qef)
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga dajti modh Tue 7 Feb 2012 - 9:18

Daku shkruajti:Nuk me pelqen kur sna japin shperblim sa duhet dhe balerinave ne darken e punes ju fusin leke ke sytjenat dhe ke breket [You must be registered and logged in to see this image.]
Dajto per ty kjo ( per qef)
je farewww me thuj sa te duhen se ti plotesoj une lol Nuk me pelqen kur... 426788 Nuk me pelqen kur... 426788 Nuk me pelqen kur... 426788 Nuk me pelqen kur... 426788 :429293: :429293: :429293: pranon cek kjo apo credit kar te :429293: :429293:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Daku Tue 7 Feb 2012 - 9:19

Kishim dy na se po ta sjell ne tjetren zgjidh ke do pastaj
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Space Tue 7 Feb 2012 - 9:31

me zhgenjejne
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Daku Tue 7 Feb 2012 - 9:31

[You must be registered and logged in to see this image.]

Qe Baba Dajto
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga dajti modh Tue 7 Feb 2012 - 9:50

Daku shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]

Qe Baba Dajto
ajo e para lol kjo qe ka floket e drejta [Ok] [Ok] [Ok] ..
ej po ai qe po e hudh leke kush eshte ere Nuk me pelqen kur... 426788 Nuk me pelqen kur... 426788 Nuk me pelqen kur... 426788
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Daku Tue 7 Feb 2012 - 10:03

bossi
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga dajti modh Tue 7 Feb 2012 - 10:08

[QeSh] [QeSh] [Ok] birrat nga muve :429293: :429293:
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Besa Wed 8 Feb 2012 - 6:05

... bene shume fohet.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga kasperi Wed 8 Feb 2012 - 23:49

..kur koha eshte e brishte,me pelqejne rrezet e diellit kur me perkedhelin
kasperi
kasperi
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Prishtine
Postime Postime : 19666
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/05/2010
Hobi Hobi : trokitja ne dritare

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Fata Fri 10 Feb 2012 - 2:56

Nuk me pelqen kur shohè shume te varfer!
Fata
Fata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : EU
Postime Postime : 457
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 10 Feb 2012 - 3:20

Tema zhvendoset ne forumin "koktejl diskutimesh"
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Free spirit Fri 10 Feb 2012 - 4:15

njerezit behen te bezdisur
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga bobi 10 Fri 10 Feb 2012 - 7:28

,,,,,,,,,,,,,,Kur urtesia rri jashte ne te ftohte,edhe zjarri ne oxhak ka pranine fjale shumtat!!!
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Vizitor Fri 10 Feb 2012 - 9:11

Kur shtirrja e njerzve arrin kulmin....Kur mundohen te mbulojen veten e tyre me fjal te bukura......
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Free spirit Fri 10 Feb 2012 - 10:19

kur te tjeret te afrohen x interes
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Next Fri 10 Feb 2012 - 10:21

kur me bezdisin me fjale te tepruara
Next
Next
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2536
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/01/2009
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Andetta Fri 10 Feb 2012 - 10:59

......... kur kam ftohte [@@nervaa@@]
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Daku Fri 10 Feb 2012 - 10:59

Kur dhemballa fillon me torturon
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Andetta Fri 10 Feb 2012 - 11:00

...... kur nuk kam ketu dhe nje mikentime (sorry)
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Maksi Fri 10 Feb 2012 - 11:02

kur debatoj per dicka dhe e drejta si shkon askujt
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Daku Fri 10 Feb 2012 - 11:02

Kur hapen 100 tema rreth seksit
100 rreth Dashurise

Dhe ske nje te sakte ku te postosh dicka .
Daku
Daku
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : N'metropolt
Postime Postime : 1998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/02/2011
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Japraku

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Andetta Fri 10 Feb 2012 - 11:03

............. kur me duhet te ik atje ku nuk me rrihet ....
Andetta
Andetta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 972
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/11/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nuk me pelqen kur... Empty Re: Nuk me pelqen kur...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi