Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arkivolë të “çmendur” në Londër (FOTOT) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Arkivolë të “çmendur” në Londër (FOTOT) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arkivolë të “çmendur” në Londër (FOTOT)

2 posters

Shko poshtë

Arkivolë të “çmendur” në Londër (FOTOT) Empty Arkivolë të “çmendur” në Londër (FOTOT)

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 17 Feb 2012 - 8:02

Arkivolë të “çmendur” në Londër (FOTOT) Arkivol-3-noaLondër, 16 Shkurt 2012, NOA - Nga data 20 deri më 29 janar në Londër është zhvilluar një panair i titulluar “Death: Festival for the Living”, gjatë të cilit është vënë në pah një rritje e dëshirës së njerëzve për të zgjedhur arkivole nga më të çuditshmit dhe të personalizuar.

Bëhet fjalë për një botë tërësisht ekstreme, ku janë të shumta ata persona që dëshirojnë të paraqesin apo të shfaqin personalitetin e tyre edhe në momentin që do të largohen nga kjo botë.

Është mënyra ajo çka e bën akoma më të veçantë këtë çështje, pasi janë pikërisht arkivolet që do të prezantojnë diçka të tillë.

Në këtë mënyrë në panair janë prezantuar arkivolët që ju shihni në fotot dhe ato janë në formë skateboard, formë këpuce futbolli, ‘balerine’ apo dhe në formën e një kitare elektrike.

Çmimi i këtyre arkivolëve të personalizuar duhet thënë se është 3 apo 4 herë më i shtrenjtë, por duke parë që në një vend të tillë do të kalojmë një kohë të pafundme atëherë le të investojmë në një “vend që na pëlqen të qëndrojmë”.



r.b/NOAArkivolë të “çmendur” në Londër (FOTOT) Arkivol-4-noaArkivolë të “çmendur” në Londër (FOTOT) Arkivol-2-noaArkivolë të “çmendur” në Londër (FOTOT) Arkivol-2-noaArkivolë të “çmendur” në Londër (FOTOT) Arkivol-1-noa
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arkivolë të “çmendur” në Londër (FOTOT) Empty Re: Arkivolë të “çmendur” në Londër (FOTOT)

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Feb 2012 - 4:47

Keto qenkan arkivole qejfi me duket se ska mundesi.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi