Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E pickon gjarperi ne testikuj, shoku se ndihmon per te thithur helmin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
E pickon gjarperi ne testikuj, shoku se ndihmon per te thithur helmin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E pickon gjarperi ne testikuj, shoku se ndihmon per te thithur helmin

3 posters

Shko poshtë

E pickon gjarperi ne testikuj, shoku se ndihmon per te thithur helmin Empty E pickon gjarperi ne testikuj, shoku se ndihmon per te thithur helmin

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 24 Feb 2012 - 6:36

E pickon gjarperi ne testikuj, shoku se ndihmon per te thithur helmin Mozambique_spitting_cobraNje turist skocez, gjate nje udhetimi ne Tanzani, u kafshua nga nje gjarper me helm vdekjeprures, ne testikuj ndersa kishte ndalur per te urinuar. Dhe kur ai i kerkoi mikut me te cilin ai kishte shkuar me pushime per te thithur helmin, nderkohe qe ishte ne dhimbje dhe i frikesuar, miku zgjodhi te refuzoje kerkesen per ta ndihmuar dhe vendosi ta conte ne spitalin me te afert. Nje udhetim prej 40 minutash qe mund ti kishte kushtuar shume turistit, i cili per fat te mire u shpetua. "Kisha qendruar deri ne 4 te mengjesit ne nje Pub dhe ndjeva nevojen per tu zbrazur," tha ai. "Per fat te mire, mjeket dhe infermieret e trajtuan me maturi dhe ndjeshmeri rastin tim pasi miqesia per pak sa me la ne balte."
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pickon gjarperi ne testikuj, shoku se ndihmon per te thithur helmin Empty Re: E pickon gjarperi ne testikuj, shoku se ndihmon per te thithur helmin

Mesazh nga valtori Fri 24 Feb 2012 - 7:23

fondatore ec se jam keq me kan kafshuar pak me larte se ketij shokut ketu do me ndimosh apo jo :541221:
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pickon gjarperi ne testikuj, shoku se ndihmon per te thithur helmin Empty Re: E pickon gjarperi ne testikuj, shoku se ndihmon per te thithur helmin

Mesazh nga Anakonda Sun 26 Feb 2012 - 19:33

Si ka mundur,pasi askush sdo ta bente nje gje te tille.
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E pickon gjarperi ne testikuj, shoku se ndihmon per te thithur helmin Empty Re: E pickon gjarperi ne testikuj, shoku se ndihmon per te thithur helmin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi