Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
pershendetje nga une... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
pershendetje nga une... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pershendetje nga une...

+5
Maksi
Labja
Aяtємιѕα
Єямєℓiиdå
Gon!
9 posters

Shko poshtë

pershendetje nga une... Empty pershendetje nga une...

Mesazh nga Gon! Fri 9 Mar 2012 - 2:48

Pershendetje per gjithe anetaret e forumit,

Ndoshta me vonese po e bej prezantimin, por t'ua them te drejten nuk kam pasur kohe te hy qe nga dita kur u regjistrova. Keshtu qe sot hyra ne kete forum per te qendruar pakez me gjate dhe vendosa te bej nje prezantim formal timin;

Jam Gon!, vi nga Kosova, punoj studjoj e gjej kohe edhe per argetim. Si hoby kam notin. Forumet cilesore si ky dhe te ngjashem me kete me pelqejne me teper per debate. Pra jam nje adhurues i flaket i debateve dhe fus hundet ne cdo tem per te zhvilluar nje debat te jashtezakonshem me kedo... [You must be registered and logged in to see this image.]....

Uffffff... Nuk di cfare te shtoj me teper per Zotin... lol [You must be registered and logged in to see this image.].

Pergezoj Administrator (in) (en) e forumit per punen e madhe qe paska bere duke i mbledhur gjithe shqiptaret ane e kend botes ne kete site te sukseshem per ti ndare brengat e gezimet sbashku ashtu sic i ka hije shqiptarit.

I uroj suksese te metutjeshme ne kete drejtim.

Rrespekte nga une
Gon!

Gon!
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 27
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/02/2012
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga une... Empty Re: pershendetje nga une...

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 9 Mar 2012 - 2:55

Pershendetje Gon...Mire se ke ardhe ne mesin tone..ja kalofsh kendshem.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga une... Empty Re: pershendetje nga une...

Mesazh nga Aяtємιѕα Fri 9 Mar 2012 - 2:57

Goni mire se erdhet
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga une... Empty Re: pershendetje nga une...

Mesazh nga Labja Fri 9 Mar 2012 - 2:59

pershendetje gon dhe mire se ke ardhur kalofesh sa me bukur
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga une... Empty Re: pershendetje nga une...

Mesazh nga Maksi Fri 9 Mar 2012 - 3:09

mire se erdhe goni [You must be registered and logged in to see this image.]
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga une... Empty Re: pershendetje nga une...

Mesazh nga Gon! Fri 9 Mar 2012 - 3:13

Mire se ju gjeta t'gjithve, shpresoj se do kalojme bukur sbashku...

Gon!
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 27
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/02/2012
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga une... Empty Re: pershendetje nga une...

Mesazh nga Ariel Fri 9 Mar 2012 - 4:14

Mire se paske ardh Goni. Kalofsh bukur ktu.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga une... Empty Re: pershendetje nga une...

Mesazh nga Emona Fri 9 Mar 2012 - 4:57

Gon! Mire se erdhe ,qendrim te kendshem ne forumn tone.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga une... Empty Re: pershendetje nga une...

Mesazh nga qershicka Fri 9 Mar 2012 - 5:30

Mirse erdhe Goni!
qershicka
qershicka
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ku ka diell
Postime Postime : 1560
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2009
Mosha Mosha : 70
Hobi Hobi : Mesuese .Muzika,letersia,turizmi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga une... Empty Re: pershendetje nga une...

Mesazh nga Anakonda Mon 12 Mar 2012 - 17:46

mireserdhe dhe kalofsh sa me kendshem.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje nga une... Empty Re: pershendetje nga une...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi