Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
pershendetje edhe nga un iliri People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pershendetje edhe nga un iliri

Shko poshtë

pershendetje edhe nga un iliri Empty pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga iliri prej Sun 1 Apr 2012 - 8:21

shpresoj te kalojm mir baashkk....
iliri
iliri
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : deqan strellc
Postime Postime : 1
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/03/2012
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : dont know

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje edhe nga un iliri Empty Re: pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga Aяtємιѕα prej Sun 1 Apr 2012 - 8:50

Mire se erdhe Ilir
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje edhe nga un iliri Empty Re: pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga Emona prej Sun 1 Apr 2012 - 8:51

Iliri mire se vjen ...kalofsh mire ne Forum.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje edhe nga un iliri Empty Re: pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga Anakonda prej Sun 1 Apr 2012 - 23:45

pershendetje dhe shpresoj tia kalosh sa me mire ne shoqerin tone

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje edhe nga un iliri Empty Re: pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Mon 2 Apr 2012 - 9:43

Mire se paske ardhe Ilir..kalofsh kendshem mes nesh.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje edhe nga un iliri Empty Re: pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga Alberti prej Tue 10 Apr 2012 - 11:35

Pershendetje, dhe mire se ke ardh !

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje edhe nga un iliri Empty Re: pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga Poeti Dhimbjes prej Tue 10 Apr 2012 - 12:05

Mirse ke ardhur mes nesh Ilir dhe uroj qe t'ja kalosh sa me bukur ketu ne forum.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje edhe nga un iliri Empty Re: pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga Shkembi prej Tue 10 Apr 2012 - 12:07

Mire se erdhe Ilir,kalofsh mire mes nesh

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendetje edhe nga un iliri Empty Re: pershendetje edhe nga un iliri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi