Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Reklamat më interesante të botës…(Foto) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 Reklamat më interesante të botës…(Foto) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reklamat më interesante të botës…(Foto)

2 posters

Shko poshtë

 Reklamat më interesante të botës…(Foto) Empty Reklamat më interesante të botës…(Foto)

Mesazh nga Emona Fri 27 Apr 2012 - 2:19

Reklamat e bizneseve të ndryshme në media kanë për qëllim të vënë në dijeni për daljen e mallit të ri; për të njohur klientët me cilësinë e mallrave; për të prezantuar çmimin e mallit; për të zbukuruar qytetin me pllakat (billboard); për të ndihmuar në ngritjen e standardit të jetesës përmes shtimit të prodhimit dhe, së fundi, për të edukuar shijen dhe për kulturë të re në qëndrimin ndaj mallit të ri.


 Reklamat më interesante të botës…(Foto) 2256 Reklamat më interesante të botës…(Foto) Reklamat_me_interesante_te_bot Reklamat më interesante të botës…(Foto) Reklamat_me_interesante_te_bot_1 Reklamat më interesante të botës…(Foto) Reklamat_me_interesante_te_bot_2 Reklamat më interesante të botës…(Foto) Reklamat_me_interesante_te_bot_2 Reklamat më interesante të botës…(Foto) Reklamat_me_interesante_te_bot_3 Reklamat më interesante të botës…(Foto) Reklamat_me_interesante_te_bot_4 Reklamat më interesante të botës…(Foto) Reklamat_me_interesante_te_bot_5 Reklamat më interesante të botës…(Foto) Reklamat_me_interesante_te_bot_7 Reklamat më interesante të botës…(Foto) Reklamat_me_interesante_te_bot_8 Reklamat më interesante të botës…(Foto) Reklamat_me_interesante_te_bot_9 Reklamat më interesante të botës…(Foto) Reklamat_me_interesante_te_bot_9 Reklamat më interesante të botës…(Foto) Reklamat_me_interesante_te_bot_10 Reklamat më interesante të botës…(Foto) Reklamat_me_interesante_te_bot_11 Reklamat më interesante të botës…(Foto) Reklamat_me_interesante_te_bot_12 Reklamat më interesante të botës…(Foto) Reklamat_me_interesante_te_bot_13 Reklamat më interesante të botës…(Foto) Reklamat_me_interesante_te_bot_13

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Reklamat më interesante të botës…(Foto) Empty Re: Reklamat më interesante të botës…(Foto)

Mesazh nga Anakonda Sat 2 Jun 2012 - 17:49

aaahahaahahahahhaa cfare reklamash njehere ajo e para ishte fiksim fare....
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi