Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cili antar/e ju mungon? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cili antar/e ju mungon? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cili antar/e ju mungon?

+16
Ariel
Esba
Arabela
Neta E
Malsori
kasperi
tipi engjellor
T_o_n_i
BlEro25
Єямєℓiиdå
Space
Anakonda
Labja
WebMaster
Emona
Alberti
20 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Cili antar/e ju mungon? - Faqe 2 Empty Cili antar/e ju mungon?

Mesazh nga Alberti Sun 29 Apr 2012 - 11:36

First topic message reminder :

Albina,

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Cili antar/e ju mungon? - Faqe 2 Empty Re: Cili antar/e ju mungon?

Mesazh nga Aristogata Thu 24 Jan 2013 - 10:54

belti Perqafffimeee Perqafffimeee miss u


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili antar/e ju mungon? - Faqe 2 Empty Re: Cili antar/e ju mungon?

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 18:32

TGJITH PA PERJASHTIM

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili antar/e ju mungon? - Faqe 2 Empty Re: Cili antar/e ju mungon?

Mesazh nga Anakonda Thu 23 Oct 2014 - 20:20

askush

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili antar/e ju mungon? - Faqe 2 Empty Re: Cili antar/e ju mungon?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi