Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mos e hap se do pergjigjesh.

+48
Burrelsja
Malsori
Arian 123
Єямєℓiиdå
Emigranti
Labja
Leo_uk
Alberti
An0nim
Maksi
Besa
Free spirit
Gladiola
Anakonda
Arabela
Erii
Docteur
Ariel
Durrsaku
Yll Qielli
suela
ERGI
ERMAL
Gjakushi
yllza
BARBI
T_o_n_i
Gerushi
Dollçe Vita
migena
leona
Jola
Aristogata
OFICERI
Gjakush Tana
zymer
clod
Naki
Lot i derdhur
Erti
gesti
rifati
Shaban Cakolli
jona
alketa
xhoel
WebMaster
Vellai
52 posters

Faqja 6 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Mos e hapni se do pergjigjesh??

Mesazh nga Vellai Sat 7 Feb 2009 - 7:51

First topic message reminder :

i pergjigjesh pyetjes qe kane lene
edhe ben nji pyetja tjater para se te largohesh
po e fidhoj una/
ju peqen te vadhzoni
Vellai
Vellai
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : ne mes te oqeanit
Postime Postime : 3943
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 109
Hobi Hobi : po e kerkoj akoma

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga ERMAL Mon 20 Jul 2009 - 23:00

AS UNA ARI UFFFFFFFFFFFFF
ARI MENON SE DO KALOJN SPEJT HALET? :roll:
ERMAL
ERMAL
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1485
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Aristogata Mon 20 Jul 2009 - 23:02

shpresoj eneas, shpresoj


E nesermja qe te friksonte dje eshte sot!!!!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aristogata
Aristogata
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : made in albania
Postime Postime : 47912
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/03/2009
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : poezia

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Vizitor Tue 21 Jul 2009 - 4:00

shpresa vdes gjithmon e fundit
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga ERGI Tue 21 Jul 2009 - 4:04

:kis: u pergjigja un :gezim:
ERGI
ERGI
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : mendjen tek baleti
Postime Postime : 59
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/07/2009
Hobi Hobi : balerin

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Vizitor Tue 21 Jul 2009 - 4:08

sigurisht
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Gjakushi Tue 21 Jul 2009 - 4:12

Une u afrova te shikoj, por nuk hapa gje. Mos me kaplojë ndonje sherr !
Gjakushi
Gjakushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 706
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga suela Tue 21 Jul 2009 - 4:14

:bobe: :bobe: :bobe: :gezim: :gezim:
suela
suela
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : gjermani katunare e rame
Postime Postime : 95
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/06/2009
Hobi Hobi : basketboll

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Gjakushi Tue 21 Jul 2009 - 4:28

suela shkruajti::bobe: :bobe: :bobe: :gezim: :gezim:


Ishte apo nuk ishte ashtu ?
Gjakushi
Gjakushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 706
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga WebMaster Wed 1 Jun 2011 - 22:32

Ishte ashtu sikur the ti i nderuar

Mendon se do ndryshoj gjithcka ne shqiperi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Yll Qielli Wed 1 Jun 2011 - 22:34

e pabesushme me duket por shpresoj shume
cmendim kini per ate cka ndodhi ne kavaj die?
Yll Qielli
Yll Qielli
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3964
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/02/2011
Mosha Mosha : 36

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga WebMaster Wed 1 Jun 2011 - 22:36

Qa te them amon jan njerez qe duhen denuar me vdekje un kisha vrare vetem per te gjetur ata persona ..

Pse vall ndodhin keto gjera ne shqiperi qe ne europe keshtu gjonash skan ndodhur akoma


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Durrsaku Wed 1 Jun 2011 - 22:39

keto ndodhin kudo thashe dje mjere atij qe i bjen
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Ariel Thu 2 Jun 2011 - 1:16

More po u shokova nga ai lajm...cishte ajo qe ndodhi more...
ca sadistesh....opo ti gjesh dhe ti besh copa...
cfaredolloj gjeje te jete nuk preket gruaja shtatzene...
Po kishin zbulu kliniken ku ishte bere lindja...keshtu qe do i gjejne dhe ata se shkon zinxhir tani...
po nje gje me beri pershtypje...gjith ai rrembim...gjithe ata njerez dhe askush nuk njoftoi policine ate nate po ngeli ta njoftonte e demtuara te nesermen ???????


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 1:17

mamiiiiii shihi lajmet te news 24 ajo femer nuk ka qene kurre shtatzene konfirmim nga mjeko ligjoret ti kujt i beson tani
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Ariel Thu 2 Jun 2011 - 1:22

Uaaaaaaaaaaaa dhe ja thashe motres mbreme...po sikur te kete sajuar dicka kjo vete...dmth gruaja...
Jo me thoshte se e kan torturu se ka shenja...i thash shenjat ti ben dhe dashnori per konflikt dhe me ju shmang kerkeses se llogarise ne shpi sajon historira sikur e kan rremby....


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Ariel Thu 2 Jun 2011 - 1:22

shif ca gjeta tani..

Historia shokuese, Policia: Griselda jo shtatzënë, mashtroiKAVAJE- Bashkëshortja e kryebashkiakut të Kavajës, Elvis Roshi është shoqëruar në polici për të zbardhur të vërtetën e ngjarjes që shokoi mbarë opinionin shqiptar.Gruaja 28 vjecare shtatzënë në muajin e 9-të denoncoi dje në polici se ishte rrëmbyer, keqtrajtuar dhe i ishte nënshtruar lindjes së detyruar. Por sot paradite rrjedha e ngjarjes mori drejtim tjetër. Dyshohet se Griselda mund të ketë inskenuar vetë ngjarjen. Prokuroria e Krimeve të Rënda hodhi poshtë pistën e rrëmbimit. Reagon dhe Policia: Mashtroi, e verifikuan dhe mjeket gjinekolog te maternitetit. Griselda i nënshtrohet ekspertizës mjeko ligjore.

NEWS24: POLICIA: GRISELDA NUK ISHTE SHTATZENE
Tv NEWS24 informon duke iu referuar policisë se 28 vjecarja ka mashtruar familjarët dhe se nuk ka qenë shtatzënë. Një konferencë për shtyp e policisë është lajmëruar të zhvillohet në orën 13. 30. E reja para se ti nënshtrohej ekzaminimit mjekoligjor, 28 vjecarja i është nënshtruar një ekzanimimi nga mjekët gjinekologë të maternitetit në Tiranë dhe këta kanë konstatuar se ajo nuk ka qenë asnjëherë shtatzënë.

FAMILJARET TE HABITUR ME PROKURONINE; GRISELDA NE POLICI
Ora 11:40 Bashkëshortja e kryebashkiakut të Kavajës, Elvis Roshi është shoqëruar në polici për të zbardhur të vërtetën e ngjarjes që shokoi mbarë opinionin shqiptar. Pas Institutit te Mjekësisë Ligjore, gruaja 28 vjecare ndodhet në ambientet e policisë për të sqaruar në detaje gjithë këtë histori.
Nëse është e vërtetë ajo që thotë prokuroria se nuk kemi të bëjmë me rrëmbim, mund të flitet për një inskemin të gjithë historisë nga vetë gruaja e cila për pak ditë do të lindte fëmijën e saj. Atëherë Griselda Roshi do të akuzohet për padi të rreme. Ndërkohë që mister vazhdon të mbetet fëmija. Nuk dihet ende nëse saktësisht gruaja ka bërë një abort, duke i shkaktuar vdekjen fëmijës së saj, apo ka bërë një lindje të detyruar. Nëse është kjo pista e dytë, dhe fëmija është gjallë atëherë grupi hetimor do të punojë për të gjetur se ku ndodhet foshnja dhe personat që kanë bashkëpunuar më të renë.

Familjarët shprehen të habitur nga deklarata e Prokurorisë se nuk ka elemente të rrëmbimit. Ata i kanë thënë gazetarit të NEWS24 se qëndrimi i prokurorisë mund të jetë për fshehur ngjarjen e vërtetë.

PROKURORIA: RREZON PISTEN E PENGMARRJES SE GRISELDES
Ora 10. 30 Prokuroria e Krimeve të Rënda hedh poshtë pistën e rrëmbimit të Griselda Roshit, bashkëshortes së kryebashkiakut të Kavajës. Gruaja 28 vjecare shtatzënë në muajin e 9-të denoncoi dje në polici se ishte rrëmbyer, keqtrajtuar dhe i ishte nënshtruar lindjes së detyruar.
“Prokuroria për Krime të Rënda në bashkëpunim me Policinë e Shtetit, pas regjistrimit të denoncimit më datën 01.06.2011 për rrëmbinin e shtetases Griselda Roshi, realizuan një sërë veprimesh hetimore për verifikimin e rrethanave të ngjarjes duke vlerësuar dhe vetë sensibilitetin që paraqet ky rast.”- saktëson prokuroria e Krimeve të Rënda nëpërmjet një njoftimi për shtyp të dërguar në redaksitë e mediave rreth orës 10:30.
“Në bazë të analizës të veprimeve hetimore të deritanishme, u arrit në konkluzionin se nuk ka elementë që të vërtetojnë rrethanat e pengmarrjes së shtetases Griselda Roshi, çfarë hedh poshtë pistën e variantit të rrëmbimit dhe marrjes peng të fëmijës së sapolindur.”- vazhdon deklarata e prokurorisë. Ndërkohë, nga Prokuroria e Krimeve të Rënda, në bashkëpunim me Policinë e Shtetit, po punohet për të sqaruar më tej arsyet dhe motivimin e denoncimit.

NIS EKSPERTIZA, FLET SHOQJA E SAJ: GRISELDA MEZI E PRISTE FEMIJEN
Ora 09: 40 E shoqëruar nga forca të shumta të policisë e gruaja e kryebashkiakut të Kavajës ka hyrë në ambientet e Institutit të Mjekësisë Ligjore rreth orës 09: 30 minuta. Ajo do i nënshtrohet ekspertizës mjekoligjore. Ndërkohë që Ilda një shoqe e Griseldës në një prononcim për NEWS24 deklaroi se 28 vjecarja ishte një vajzë shumë e mirë dhe mezi priste të lindte fëmijën e saj. “Dje ishim në Kavajë ti qëndronim pranë Griseldës. Ajo ishte e shokuar dhe nuk fliste asgjë për ngjarjen. Griselda është një vajzë shumë e mirë dhe mezi priste të lindte fëmijën e saj ”

HETIMET
Ngjarja shokuese ka tronditur mbarë vendin. Dy grupe prokurorësh të Krimeve të Rënda, krerë të Policisë së Shtetit dhe një sërë ekspertësh të fushave të tjera të hetimit, po punojnë për të hedhur dritë mbi atë cka ndodhi gjatë orëve të rrëmbimit të Grisela Roshit, bashkëshortes së Elvis Roshit.

Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme policia ka mundur zbulojë atë që pretendohet si qendra në të cilën mund të ketë ndodhur edhe lindja e detyruar, ndërsa në dyert e policisë kanë përfunduar 25 persona ndër ta edhe mjekë të klinikës që sipas të dhënave të hetimit është “Edri” diku në afërsi të “Bërrylit”.

Mes personave që janë marrë në pyetje janë dhe kushëriri i kryebashkiakut, në lokalin e të cilit Griselda mësohet të ketë pirë kafen me një shoqe të saj para se ti ndodhte ngjarja, taksisti që ka shoqëruar vajzën 28 vjecare për pak rrugë, kryebashkiaku Roshi si dhe familjarë të tjerë.

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar tabulatet telefonike të gruas dhe të afërmve të saj, gjithashtu dhe të disa personave të dyshuar, me qellim që të zbardhë të gjitha bisedat e kryera prej tyre përgjatë ditëve të fundit.
HISTORIA
Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së martës në qytetin e Tiranës, kur gruaja e kryebashkiakut të ri të Kavajës Elvis Rroshi, është rrëmbyer nga persona të panjohur, sipas denoncimit ne polici.
Sipas saj gruaja 28-vjecare Griselda Rroshi, shtatzënë në muajin e 9-të është liruar në orët e para të mëngjesit të së mërkurës në gjendjë tepër të rënduar psikologjike dhe është përmendur dhe hedhur përtokë disa metra larg shtëpisë së saj. Mbetet mister fati i fëmijës.

RAMA NE KAVAJE
Për të mbështetur familjen Roshi, në Kavajë mbërriti pasditen e djeshme kryesocialisti Edi Rama, i shoqëruar nga bashkëshortja Linda dhe deputetë të tjerë të Partisë Socialiste. Kandidati i PS-së për Bashkinë e Tiranës nuk bëri asnjë deklaratë për mediat


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 1:25

te gjithe ne dyshim burri gruaja policia mjeket prokuroria vetem ne te forumit jo se ishim duke fol ketu ju kujt i besoni
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Ariel Thu 2 Jun 2011 - 1:31

e degjove konferencen per shtyp...

?????????????

po ckishte idiotja qe beri gjith ket zallamahi.... hej zot ca s'nigjon...turbulloi gjith shtetin...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 1:34

bo vaki e ka me ndonje tjeter dhe burri i kerkon adn bo vaki ja ka bere burri bo vaki arsye politike bo vaki hakmarrje ndaj burrit ti kutj i beson
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Ariel Thu 2 Jun 2011 - 1:37

po jo ri s'paska qen asnjehere shtatzene...
pastaj e zejm qe ska qene asnjehere...po burri spaska nejt me kte kshu qe se ka kuptu ????????[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 1:39

e ke parasysh gjinon kur i bien jasteqet nga barku si thone grate e fshatit bishtperdredhur jajaja se ajo femer qe ben keto xheste normal qe duhet paragjyku m,und te bej gjithcka apo jo
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Ariel Thu 2 Jun 2011 - 1:41

tamom ku tu kujtu...po ajo kur beri kte...imagjino deri ku shkon imagjinata e asaj psikopateje ...uaaaaa per tu habitur per zotin...
tani doli qe denoncimin e paska bo kunati..njehere thane per kte...
me nji llaf lomsh para port e spo merret vesh tamom.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 1:43

une per vete pashe degjova dhe nuk kuptova gje po ti
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Docteur Thu 2 Jun 2011 - 1:45

une ngela pa mend sdo flas me,me falni se femrat jane ktu femra me ka bere mua qe quhet nene por kjo lloj femre hy tek nje kategori e dini vete jo jo per mua no comment
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 1:46

moster komplet nga te gjitha anet pervec fytyres e keni pare
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Ariel Thu 2 Jun 2011 - 1:48

asigjo...lomsh dhe mister njekohesisht...

thone qe mbetet mister fati i foshnjes...kur ne te njejten kohe thone qe nuk ka qene asnjehere shtatzene.
thone qe denoncimin e beri gruaja te nesermen ...kur tani na doli qe e beri kunati..
une se marr vesh... me duket sikur kane te bejne me nje njeri me problme psiqike...per femren e kam fjalen.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 1:49

epo nje budalla hedh gurin gjithe populli po mendon si me e nxjerr ti hyn te populli
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Ariel Thu 2 Jun 2011 - 1:51

ashtu si dhe ti qesh
sa e vrasim mendjen dhe ne...
mgjth..e vrasim se ca ste ndodh me kto lloj speciesh mes nesh...te vjen ndonje te ferkohet ke shpatullat...pickon dhe gervisht veten dhe thote me dhunoi...hajde shko ne polici pastaj...ka psikopate sa te duash qesh qesh


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 1:53

te ferkojne mire ne polici pastaj sot kujt variant i beson ti
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Docteur Thu 2 Jun 2011 - 1:57

shkoi nje femer ne polici ne kukes i tha babi me mban myll sme le me dal jashte me qellon,i tha polici pse do me nejt mbyll ktu tek ne ma mire
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Docteur Thu 2 Jun 2011 - 1:58

Ti prite të paktën,ngelem pa te
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 1:58

mire i kane thene po emrat si i kishin policet
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Docteur Thu 2 Jun 2011 - 1:59

Hajde baba të dëftej arrat e malit,nana jote sla gja pa te msu lol
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Ariel Thu 2 Jun 2011 - 2:00

i besoj variantit qe ajo do mbyllur ne cmendine...
- pse ka marre dhome ne hotel vetem, duke pas prinderit ne Tirane...??
-kush e rrahu dhe e beri me shenja???
-pse genjeu qe ishte shtatzene??
- pse levizjet i bente me taxi, spaska pas nje njeri me makine ajo e ti sherbente..???
-ehuuu etj etj etj se sdu me lodh trunin per kto lloj speciesh...[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 2:02

shyqyr se do e merrte ne qafe shoferin do thonte me rrafi ky ti sikur te ishe mashkull dhe burri i saj ca veprimi do te beje tani e tutje
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Ariel Thu 2 Jun 2011 - 2:09

Te isha une burri saj ne keto momente...qe do e ndaja automatikisht nuk diskutohet...por do paguaja hetuesit dhe prokuroret qe ti shkonin deri ne fund dhe ti vuante pasojat e kesaj qe beri...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 2:12

eshte e thjeshte por ti sdi shume gjera prandaj te pyeta ishte pyetje tendencioze se dhe ai nuk eshte aq i paster sa duket ka nje te kaluar qe nqs kjo ja di e shkaterron komplet
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Ariel Thu 2 Jun 2011 - 2:18

E mbase...kam degjuar per ate dhe kandidimin e atij... Qe nuk e pranoi Sala dhe u batu nga Rama.
Po nejse mo ca po na duhet...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Durrsaku Thu 2 Jun 2011 - 2:20

je shume larg flas anej nga zvicra
Durrsaku
Durrsaku
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Durres
Postime Postime : 12675
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/06/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : cigarja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Ariel Thu 2 Jun 2011 - 2:42

Po praaaaaa po sdesha me e thon tamom....
Prandaj nuk e pranoi Sala 724516


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mos e hap se do pergjigjesh. - Faqe 6 Empty Re: Mos e hap se do pergjigjesh.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi