Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Heronjte ekzistojne! Shoferi shpeton pasagjeret (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Heronjte ekzistojne! Shoferi shpeton pasagjeret (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heronjte ekzistojne! Shoferi shpeton pasagjeret (Video)

2 posters

Shko poshtë

Heronjte ekzistojne! Shoferi shpeton pasagjeret (Video) Empty Heronjte ekzistojne! Shoferi shpeton pasagjeret (Video)

Mesazh nga Emona Sun 3 Jun 2012 - 23:21

Ndodh që ndjenja e detyrës të dalë mbi të gjitha, madje edhe mbi veten.

Heronjte ekzistojne! Shoferi shpeton pasagjeret (Video) Images


Një ngjarje e rrallë ka ndodhur në Kinë, kur shoferi i një autobusi edhe pse i goditur për vdekje, bën të gjitha përpjekjet për të shpëtuar 24 pasagjerët e tij.

Kamera dhe pasagjerët e autobusit panë sesi një objekt metalik, që me sa dukej ndodhej në një mjet nga korsia e kundërt e autostradës, e goditi shoferin me forcë në gjoks, duke e plagosur për vdekje.

Shoferi 48 vjeçar përkundër dhimbjes së padurueshme, uli shpejtësinë dhe arriti të ndalojë mjetin në anë të rrugës. Madje gjeti forca të informojë pasagjerët sesi të dalin në mënyrë të sigurt nga autobusi në anë të autostradës, dhe pastaj i ra të fikët.

Diagnoza tregoi trauma të rënda të zemrës dhe thyerje të brinjëve, dhe për këtë shkak 48 vjeçari nuk arriti të shpëtojë, por vdiq 3 ditë pas aksidentit të rëndë.

Megjithatë videoja e regjistruar nga kamera e autobusit dhe dëshmitë e pasagjerëve, po bëjnë xhiron e botës, për të treguar se njerëzit-heronj, ata që sakrifikojnë deri në fund për të tjerët, ekzistojnë vërtet. Shikoni videon...


Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Heronjte ekzistojne! Shoferi shpeton pasagjeret (Video) Empty Re: Heronjte ekzistojne! Shoferi shpeton pasagjeret (Video)

Mesazh nga Anakonda Mon 4 Jun 2012 - 4:19

te pakten mir qe skan perfunduar ne humnere
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi