Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

+20
kasperi
Besa
Almira
Kejla_mezemer
imagjinata
Aristogata
Emona
An0nim
Єямєℓiиdå
Maksi
bobi 10
valtori
WebMaster
Sasha
dajti modh
T_o_n_i
Ariel
EMI
Arabela
Anakonda
24 posters

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga Anakonda Tue 19 Jun 2012 - 19:28

First topic message reminder :

Kukuku moj nane ca buzesh qe kam;poo juve?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga il conte Thu 18 Oct 2012 - 8:43

Emona shkruajti:
il conte shkruajti:Do vij bukuroshja Kosovare sot ne forum apo jo.... girly026

Me pasqyren flet ti ???

Po ne mengjes kur rregullohem mendoj shume per bukuroshen ... juhjjjjj
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga Arabela Thu 18 Oct 2012 - 8:44

il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:Do vij bukuroshja Kosovare sot ne forum apo jo.... girly026

Me pasqyren flet ti ???

Po ne mengjes kur rregullohem mendoj shume per bukuroshen ... juhjjjjj
te gjate i ke floket?? Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 3666372071
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga il conte Thu 18 Oct 2012 - 8:47

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:Do vij bukuroshja Kosovare sot ne forum apo jo.... girly026

Me pasqyren flet ti ???

Po ne mengjes kur rregullohem mendoj shume per bukuroshen ... juhjjjjj
te gjate i ke floket?? Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 3666372071

Jo jo.... zogu ... xhan i vogel...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga Arabela Thu 18 Oct 2012 - 8:49

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:Do vij bukuroshja Kosovare sot ne forum apo jo.... girly026

Me pasqyren flet ti ???

Po ne mengjes kur rregullohem mendoj shume per bukuroshen ... juhjjjjj
te gjate i ke floket?? Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 3666372071

Jo jo.... zogu ... xhan i vogel...
i paske te shkurter atehere,,, Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 3666372071
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga il conte Thu 18 Oct 2012 - 8:51

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:Do vij bukuroshja Kosovare sot ne forum apo jo.... girly026

Me pasqyren flet ti ???

Po ne mengjes kur rregullohem mendoj shume per bukuroshen ... juhjjjjj
te gjate i ke floket?? Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 3666372071

Jo jo.... zogu ... xhan i vogel...
i paske te shkurter atehere,,, Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 3666372071


Pooooooooooo... besoj se ti i ke te gjate ... se jane te pakta vajzat qe i kan floket e shkurtra..
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga Arabela Thu 18 Oct 2012 - 8:52

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Emona shkruajti:
il conte shkruajti:Do vij bukuroshja Kosovare sot ne forum apo jo.... girly026

Me pasqyren flet ti ???

Po ne mengjes kur rregullohem mendoj shume per bukuroshen ... juhjjjjj
te gjate i ke floket?? Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 3666372071

Jo jo.... zogu ... xhan i vogel...
i paske te shkurter atehere,,, Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 3666372071


Pooooooooooo... besoj se ti i ke te gjate ... se jane te pakta vajzat qe i kan floket e shkurtra..
per cudi te shkurtra fare,,, juhjjjjj jom si cun harom,,, je farewww je farewww
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga mister.albania Thu 18 Oct 2012 - 9:53

Serish ti me dole perpara hahaa
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga Anakonda Thu 18 Oct 2012 - 17:24

Sa inat qe sme behen kta sy jeshil diten qe tmi shohin te gjith e tbesojn se po tregoj tverteten,ata mendojn se rrej;por dreqi e marrt rrin kaf si per inot

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga LaDescarada Thu 18 Oct 2012 - 21:16

sa e bukur bre hahaha:P:P:P
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga Anakonda Fri 19 Oct 2012 - 4:15

jom yll kshu e thjesht...po me u ly si dal un mi none

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga Arabela Mon 29 Oct 2012 - 7:26

ke nevoje epr gjume per zotin,,, :5454787:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga il conte Mon 29 Oct 2012 - 7:58

Asgje ... mbaroj pune shpejt e shpejt dhe iki...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga Anakonda Tue 30 Oct 2012 - 4:14

Sikur ti kisha floket me te zeza sa mir do te ishte....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga valtori Tue 30 Oct 2012 - 7:26

edhe 15 vjet te ngelen nga shkelqimi jot keshtu manaxhoje kohen mire juhjjjjj
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga Arabela Tue 30 Oct 2012 - 7:27

sot sjam pare fare,,, :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga valtori Tue 30 Oct 2012 - 7:29

harabela i ke hequr mustaqet apo jo je farewww
se ka frik pasqyra nga ty je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga Arabela Tue 30 Oct 2012 - 7:33

valtori shkruajti:harabela i ke hequr mustaqet apo jo je farewww
se ka frik pasqyra nga ty je farewww
je farewww je farewww je farewww jo se kam vednosur ti le te rriten mustaqet,,mbase dhe mjekren,,, juhjjjjj juhjjjjj je farewww je farewww je farewww :p :p :p :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga valtori Tue 30 Oct 2012 - 7:39

Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:harabela i ke hequr mustaqet apo jo je farewww
se ka frik pasqyra nga ty je farewww
je farewww je farewww je farewww jo se kam vednosur ti le te rriten mustaqet,,mbase dhe mjekren,,, juhjjjjj juhjjjjj je farewww je farewww je farewww :p :p :p :p

je pak leshtore ndoshta nga qe ke shum hormone mashkullore je farewww
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga Arabela Tue 30 Oct 2012 - 7:42

valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:harabela i ke hequr mustaqet apo jo je farewww
se ka frik pasqyra nga ty je farewww
je farewww je farewww je farewww jo se kam vednosur ti le te rriten mustaqet,,mbase dhe mjekren,,, juhjjjjj juhjjjjj je farewww je farewww je farewww :p :p :p :p

je pak leshtore ndoshta nga qe ke shum hormone mashkullore je farewww
hormone mashkullore ke vete ti,,, :P :P :P :P :P une jam brune qe te kap per hunde,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p :p :p :p looooool
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga valtori Tue 30 Oct 2012 - 7:44

Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:harabela i ke hequr mustaqet apo jo je farewww
se ka frik pasqyra nga ty je farewww
je farewww je farewww je farewww jo se kam vednosur ti le te rriten mustaqet,,mbase dhe mjekren,,, juhjjjjj juhjjjjj je farewww je farewww je farewww :p :p :p :p

je pak leshtore ndoshta nga qe ke shum hormone mashkullore je farewww
hormone mashkullore ke vete ti,,, :P :P :P :P :P une jam brune qe te kap per hunde,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p :p :p :p looooool

e di qe je brune me pak mustaqe edhe je refugjate je farewww ;)
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga Maksi Tue 30 Oct 2012 - 7:45

qenkam bere pa rrujt mo
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga Arabela Tue 30 Oct 2012 - 8:03

valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:
Arabela shkruajti:
valtori shkruajti:harabela i ke hequr mustaqet apo jo je farewww
se ka frik pasqyra nga ty je farewww
je farewww je farewww je farewww jo se kam vednosur ti le te rriten mustaqet,,mbase dhe mjekren,,, juhjjjjj juhjjjjj je farewww je farewww je farewww :p :p :p :p

je pak leshtore ndoshta nga qe ke shum hormone mashkullore je farewww
hormone mashkullore ke vete ti,,, :P :P :P :P :P une jam brune qe te kap per hunde,,, je farewww je farewww je farewww je farewww je farewww :p :p :p :p looooool

e di qe je brune me pak mustaqe edhe je refugjate je farewww ;)
edhe ti je pipi corapegjata,, [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] jhgt]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga WebMaster Tue 30 Oct 2012 - 8:04

Sa jam plakur [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga Arabela Tue 30 Oct 2012 - 8:05

Klea shkruajti:Sa jam plakur [You must be registered and logged in to see this image.]
qendro se vijme te shohim,,, je farewww juhjjjjj juhjjjjj
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga Maksi Tue 30 Oct 2012 - 8:07

sa me shkoka gravata
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga Anakonda Tue 30 Oct 2012 - 17:42

Sdashka me u ly per Hallwen sepse gati qonkam

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre? - Faqe 3 Empty Re: Cfare thoni kur shikoni veten ne pasqyre?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi