Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje

Shko poshtë

Pershendetje Empty Pershendetje

Mesazh nga imagjinata prej Sun 29 Jul 2012 - 3:16

pershendetje per te gjithëuroj që te kaloni sa ma bukur
imagjinata
imagjinata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : në folenë e qyqes
Postime Postime : 43
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2012
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga SpOrTiStI prej Sun 29 Jul 2012 - 6:33

Pershdnetje Imagjinata mir serdhe kalofsh mir ne vazhdim......juhjjjjj
SpOrTiStI
SpOrTiStI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 151
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/06/2012
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga WebMaster prej Sun 29 Jul 2012 - 8:06

Pershendetje edhe mire se erdhe imagjinata ..Te urojme argetim te kendshem ne mesin tone [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga imagjinata prej Sun 29 Jul 2012 - 11:46

ju faleminderoj gjithashtu të gjithëve ju uroj momente te këndshme
imagjinata
imagjinata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : në folenë e qyqes
Postime Postime : 43
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2012
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Emona prej Mon 30 Jul 2012 - 4:10

Mire se erdhe Imagjinata ,Kalofsh mire mesin tone Pershendetje 3666372071

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga imagjinata prej Mon 30 Jul 2012 - 7:22

ju faleminderoj për pritjen e ngrohtë,shpresoj se bukur do ja kalojmë së bashku
imagjinata
imagjinata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : në folenë e qyqes
Postime Postime : 43
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2012
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Mon 30 Jul 2012 - 8:18

Mire se ke ardhe Imagjinata[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga imagjinata prej Mon 30 Jul 2012 - 11:55

mirese ju gjejЄямєℓiиdå kam kënaqësi qe gjendem ne mesin tuaj rrespekte
imagjinata
imagjinata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : në folenë e qyqes
Postime Postime : 43
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2012
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Shkembi prej Mon 30 Jul 2012 - 12:24

Mire se erdhe imagjinat,qendrim te kendshem te Klea Love

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga imagjinata prej Mon 30 Jul 2012 - 12:44

mirë se ju gjej Shkembi shpresoj se do kalojme bukur se bashku Respekt
imagjinata
imagjinata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : në folenë e qyqes
Postime Postime : 43
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2012
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Alberti prej Thu 2 Aug 2012 - 8:28

Pershendetje Imagjinata, mire se erdhe!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga imagjinata prej Thu 2 Aug 2012 - 11:28

Mirë se ju gjej BeLti faleminderoj për pritjen e ngrohtë, dëshiroj qe të kalojmë bukur gjithë së bashku këtu ne forum Pershendetje 219302107
imagjinata
imagjinata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : në folenë e qyqes
Postime Postime : 43
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2012
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga An0nim prej Fri 3 Aug 2012 - 4:03

Mire se erdhe imagjinat,qendrim te kendshem te Klea Love
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga imagjinata prej Fri 3 Aug 2012 - 5:02

Pershendetje edhe për ju ReSpEcT ju faleminderoj dhe gjithashtu ju deshiroj çaste të këndëshme pranë forumit Pershendetje 219302107
imagjinata
imagjinata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : në folenë e qyqes
Postime Postime : 43
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2012
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga V-I-P prej Fri 3 Aug 2012 - 9:11

tunjatjeta krejtve... Pershendetje 219302107
V-I-P
V-I-P
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 3072
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga imagjinata prej Fri 3 Aug 2012 - 11:19

tungjatjeta V-I-P mirë se ju gjej në këtë forum
imagjinata
imagjinata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : në folenë e qyqes
Postime Postime : 43
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2012
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Anakonda prej Fri 3 Aug 2012 - 21:43

kalofsh sa me bukur ne forum

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga imagjinata prej Sat 4 Aug 2012 - 0:00

Faleminderit gjithashtu dhe juve KingiaBurrel ju uroj Pershendetje 219302107 që të ndjeheni këndshëm
imagjinata
imagjinata
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : në folenë e qyqes
Postime Postime : 43
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/07/2012
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Empty Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi