Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ?

5 posters

Shko poshtë

Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ? Empty Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ?

Mesazh nga WebMaster Sun 29 Jul 2012 - 23:01

Meshkujt bien në gjumë pas seksit për disa arsye.

Por askush nuk mendon lidhur me personalitetin e femrës dhe me
performancat e saj.Hulmutuesit thonë se ka pak prova për të shpjeguar,
pse meshkujt bien në gjumë pas kontaktit erotik.

Është vënë re se lirimi i një hormoni tek meshkujt gjatë marrëdhënies
seksuale i bën ata që të ndihen të lodhur.Lodhja gjatë gjithë ditës në
punë dhe më pas lodhja në seks i çon ata në përgjumje.

Meshkujt kanë më shumë muskuj se sa femrat dhe kjo gjë e bën më të lehtë burrin të bjerë në gjumë pas seksit.

Lexoni gjashtë mënyrat se si mund ta mbani burrin tuaj zgjuar pas marrëdhënies seksuale.

1.Preferoni orët kur bashkëshorti juaj është i çlodhur dhe të jetë i
uritur,(para mengjesit, para drekës, para darke sepse është kontakti më i
mirë).

2.Shmangni seskin natën vonë, kur jeni të lodhur.

3.Organizoni kohën tuaj për një bisedë pas seksit.Kjo zakonisht rezulton në rënien e femrës në gjumë para burrit.

4.Shumë njerëz kanë tendencë që të mbajnë frymën e tyre gjatë kontaktit
seksual, duke rritur rrahjet në zemrat e tyre.Kjo gjë i bën ata të kenë
mungesë të oksigjenit dhe që të kenë nevojë për pushim.

5.Rënia në gjumë duhet të interpretohet si pozitive sepse kjo tregon se ju keni arritur në orgazmë dhe çdo gjë ka shkuar mirë.

6.Pini kafe para se të shkoni në shtrat me partnerin tuaj.Nuk mund të
themi se kjo është një zgjidhje afatgjatë, por është një stimul erotik
efektiv.Kafeina është aleati kryesor për të larguar lodhjen tuaj.

E pabesueshme por e vërtetë! Një studim i fundit në 10.000 meshkuj në
Britani treguan se 48% e tyre i ze gjumi edhe gjatë seksit!
sekretebukurie.com


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ? Empty Re: Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ?

Mesazh nga Vizitor Mon 30 Jul 2012 - 4:54

Nuk ju pelqen juve femrave gjumi?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ? Empty Re: Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ?

Mesazh nga EMI Mon 20 Aug 2012 - 1:47

se lodhen , eshte e thjeshte...hahah.
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ? Empty Re: Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ?

Mesazh nga CuN@BosS/ Mon 20 Aug 2012 - 3:43

Cudi vallaj se mu mfillo e mdel ene ja nis nga e para [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kur numëroj gjërat më të çmuara që kam në jetë, Ty të "numëroj" gjithmonë dy herë .!
[You must be registered and logged in to see this image.]
CuN@BosS/
CuN@BosS/
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : - Shijak -Albania
Postime Postime : 6010
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/01/2009
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : + Programator @ iNfO!-

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ? Empty Re: Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ?

Mesazh nga WebMaster Mon 20 Aug 2012 - 9:16

Kush foli hahaha sepse skan mo fuqi vallai je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ? Empty Re: Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ?

Mesazh nga Vizitor Fri 24 Aug 2012 - 5:37

Ka dhe nji arsye tjeter pse meshkujt flejne pasi bejne seks.Sepse lodhen duke kerkuar tema neper forum kur mungon linku "shiko temat qe nga vizita juaj e fundit"
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ? Empty Re: Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ?

Mesazh nga serxho kasa Sun 23 Dec 2012 - 0:36

meshkujt flene pas seksit se duhet te zgjohen ne mengjes heret per ta bere perseri hahhhahhahah

serxho kasa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : atje ku me pelqen
Postime Postime : 17
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : te degjo muzik pa fund dhe futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ? Empty Re: Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ?

Mesazh nga seriozi Sat 2 Feb 2013 - 9:17

meshkujt ne mengjes kane deshire me bere seks, dersa femrat ne mremje.
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ? Empty Re: Pse meshkujt flejnë pasi bëjnë seks ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi