Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

+7
AlbHACK
An0nim
Ariel
Єямєℓiиdå
Anakonda
Emona
WebMaster
11 posters

Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga WebMaster Mon 3 Sep 2012 - 11:16

Tema eshte qe nese futeni edhe ndodheni vetem ne forum mundeni te lerni nje shenim

j.i/.n j.i/.n j.i/.n j.i/.n


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Emona Mon 3 Sep 2012 - 11:22

U kan i teme e till me duket ne arkiv e kemi..nejse.

Tani s'jom vetem..ama ndihem si me kone vetem..heshte e madhe mbreterone.:(

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga WebMaster Mon 3 Sep 2012 - 11:23

Se besoj te jete yllo po nese eshte i bashkojme i.l.u


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Anakonda Mon 3 Sep 2012 - 23:58

mkritikojn si pis flas;
me thon tdrejten per asnjo smplasato qe mhapen turinjve ua kercas...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 4 Sep 2012 - 1:20

Në botë ka dy lloje dhimbjesh: dhimbje që të lëndon dhe dhimbje që të ndryshon!
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Ariel Thu 6 Sep 2012 - 23:09

Me ben pershtypje qetesia forumit...erdha ...vetem....edhe kur ka njeri asnjoni sflet...

A ka bere vaki ndonje gje more na thoni....sikur ka ra virusi ktu e sju punon tastiera....

Apo keni fluturu me ndonji vend tjeter... C.o.o.l


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga An0nim Thu 6 Sep 2012 - 23:19

Gjeja me e mire per nje fotografi, eshte se ajo nuk ndryshon kurre. Edhe nese njerezit ne te, ndryshojne...!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 7 Sep 2012 - 1:06

Bota vuan shumë. Jo për shkak të dhunës së njerëzve të këqinj. Por për shkak të heshtjes së njerëzve të mirë.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga AlbHACK Fri 7 Sep 2012 - 8:42

valla kohen e fundit shpesh po ngeli vet ne forum eeww
AlbHACK
AlbHACK
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Germany
Postime Postime : 118
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 26/05/2012
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : IT SpeCiaLisT/HacKinG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Medina Sat 8 Sep 2012 - 3:24

Ne jete, asnjehere nuk mer ate qe kerkon.. kur ke deshiren s'ke mundesine... kur ke mundesine s'ke me deshire...
Medina
Medina
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Te engjulli im mbrojtes
Postime Postime : 1046
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/09/2010
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Ariel Mon 10 Sep 2012 - 20:03

Prape vetem.?.
Ehhh punojne dynjaja"...vene dhe ne shkolle...


Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga WebMaster Wed 12 Sep 2012 - 5:26

[You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga WebMaster Thu 13 Sep 2012 - 6:25

Mos...
Mos u bëjë merak nëse diçka në jetë nuk të shkon, sepse çdo njeri ndonjëherë ndodhet në moment të vështirë.
Mos u brengosë nëse sot të ndodhë diçka e pa pritur, sepse nesër do të bëhet mirë.
Mos e humbë shpresën asnjëherë edhe kur je
në momentin më të vështirë.
Mos e mendo të kaluarën, e aq më pak gabimet e mëparshme.
Mos mendo se gjithçka ka mbaruar për ty, sepse dielli të ngrohë edhe ty.
Mos e zhvlerëso veten para tjerëve, por as mos e ngritë.
Mos mendo se fundi i botës është vetëm ngase të ka ndodhur një e keqe ty.
Mendoji hallet e të tjerëve që janë më keq se t'i, dhe atëherë do të ndiesh lehtësim...


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Emona Thu 13 Sep 2012 - 11:21

S'ka frike me te madhe , se te jesh ajo qe gjate gjithe jetes perpiqesh te mos jesh kurre, pasi perngjason me nje lufte me vetveten, ku paqja eshte thjesht nje flamur i grisur qe ne ngjizje te betejes!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Anakonda Fri 14 Sep 2012 - 3:25

Dikush mpyti pse ke ndryshu ti Jetmira?
Edhe un iu pergjigja;rruga mboni harome;jeta mboni trisht;ndersa tradhtia e njonit mboni tbrisht...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Emona Fri 14 Sep 2012 - 4:44

Sa më tepër që flasin për ty, aq më shumë peshon përsonaliteti yt.
Ti nuk mund t’ua mbyllësh gojat, e as që e ke në dorë t’ua ndryshosh trurin, por ke mundësi t’i groposësh të këqijat e tyre dhe t’i lësh mënjanë. Me ta bëj sikur si sheh e as nuk i dëgjon. ;)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Anakonda Sat 15 Sep 2012 - 1:41

Mund te vdes per ty por ti se meriton .
[You must be registered and logged in to see this image.]

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga WebMaster Sun 16 Sep 2012 - 5:38

Fundi vjen kur ne pushojmë së foluri me veten. Është fundi i të menduarit të vërtetë dhe fillimi i vetmisë përfundimtare.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Anakonda Fri 21 Sep 2012 - 22:09

fustanin e bardh aq shum e doja;saqe ne enderr per te enderroja;por vjen nje dit qe dikushi fustanin e bardh me dhuron;e si shperblim pak dashuri kerkon;por nuk na lan qe ta vazhdonim dashurin ton;se kshu esht shkrujt jeta qe tmirt tfitojn gjithmon;diten e dasmen na e kthyen ne tragjedi;kush ishte ai maskara qe ta mori jeten ty e me gjak lyve fustanin tim;ti ne dhe e un ne tok qe vuj per ty o engjelli im...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Samuela Fri 21 Sep 2012 - 22:32

Dashuria eshte nje force e eger. Kur provojme t'a kontrollojme,na
shkaterron. Kur provojme t'a burgosim,na bene skllever. Kur provojme t'a
kuptojme,na le te hutuar dhe te paqarte.
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Anakonda Fri 21 Sep 2012 - 22:50

I urrej ata njerez qe vetem me kritikojn;se mbaj mend njeher te vetme qe tme stimulojn;vetem flasin per mua nuk shofin vajzat e veta po mshofin mu qe i dal zot vetes;nuk kom nev oj per opinione e mendime sepse i dal zot vet vetes time.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga WebMaster Sat 22 Sep 2012 - 23:46

Njeriu dashuron jo se eshte ne interes te tij te doje nje send me teper se nje tjeter, por se dashuria eshte thelbi i shpirtit te tij, sepse nuk mund te mos dashuroje.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Anakonda Sun 23 Sep 2012 - 0:13

Me plaku koha per ty tu mendu, me ka plakur jeta ty
duke te kujtu, me kan plakur ditet une duke i numru, athu kur dot vjen
dita me ty me u taku...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga WebMaster Tue 25 Sep 2012 - 7:25

Endacaku i shqetesuar me ne fund deshiron te
kthehet ne atdhe, ne kasollen e tij, ne gjirin e familjes se tij, aty ku
gjen ate kenaqesi qe me kot e ka kerkuar ne vend te huaj.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Anakonda Thu 27 Sep 2012 - 4:47

Nata ra serisht dhe une perseri
duke menduar per ty Zemer!!!!!
Mbyll syte dhe imagjinoj sikur te ishim bashke...........
Ndjej doren tende qe perkedhel trupin tim,
frymarrjen tende mbi timen,
shikohemi ne sy dhe puthemi me pasion,
shtrengohemi fort mbas njeri tjetrit,
s"kerkoj asgje tjeter nga Jeta,
dua qe koha te ndaloj ketu,
pa dashur emocionet e teperta me zgjojne......!!!
Zhgenjehem me vetveten!!!! por di qe shume shpejt do ti ndjej (serisht)
keto emocione te pafundshme qe i adhuroj.!!!!!!!!!!!!!!!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga WebMaster Sun 28 Oct 2012 - 8:36

Me ........................ kan ikur njerezit per lesh hahaha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Anakonda Mon 29 Oct 2012 - 4:46

Se te sotmen nuk duhet ta qajm perderisa e nesermja eshte edhe me e veshtire!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 19 Nov 2012 - 19:50

Dite te mbare ju uroj
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Maksi Tue 20 Nov 2012 - 0:21

Un kte postim po e lej per nje antare qe. Ben disa verrejtje te cilat un I quaj pa vend sepse nuk kane asnje lloj kuptimi ne ktu jemi per tu argetuar dhe pikerisht kte po bejme dhe as po shajme as po ofendojme njeri dhe nese kini dicka n ai thoni ne sy dhe jo ne kte menyre
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Burrelsja Tue 21 May 2013 - 3:02

Askush nuk ikën përgjithmonë...Ka përherë copëza që mbeten pas...një
tingull...një këngë...një melodi...një emër këngëtari...një poster që e
mban në dhomë...një zile celulari....një bluzë e preferuar...një varg i
fiksuar që përsëritej pa mbarim...një batutë e thënë shumë shpesh...një
film i preferuar...një aktor i preferuar...një çmenduri e bërë...një
buzëqeshje e dhuruar...një e qeshur karakteristike...një vështrim
tipik...një mimike e veçantë...një mori kujtimesh...të prerash...të
gërvishturash në lëkurë..që nuk harrohen...dhe sa herë rimbledh këto
copëza je TI...aty ku ke qënë përherë...nga ku s'do ikësh
asnjëherë......në zemrën time..

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga WebMaster Tue 21 May 2013 - 8:50

Grazie...Te lo dico qui perché so che ultimamente leggi questa pagina e anche in questo sei eccezionale. Mi hai scoperto come sono.... ma per te forse non c'è molto ancora da capire...


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 21:01

Kercimi eshte nje manifestim vertikal i nje deshire horizontale.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum Empty Re: Lereni nje postim nese ndodheni vetem ne Forum

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi