Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?!

5 posters

Shko poshtë

Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! Empty Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?!

Mesazh nga Emona Tue 25 Sep 2012 - 4:09

Fotografi fantastike të cilat çdokush prej nesh do të donte ti kishte. Për të kujtuar të kaluarën, këta njerëz pas shumë vitesh janë fotografuar në të njëjtën mënyrë, si dikur! Personat në të dy fotografitë janë të njëjtë, e në të shumtën e rasteve edhe vendi ku është bërë fotoja është i njëjtë. Vallë, keni bërë ndonjë fotografi të tillë?!
Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22018
Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22019
Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22020Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22021Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22022Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22023Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22024Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22025Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22026Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22027Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22028Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22029Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22030Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22031Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22032Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22033Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22034Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22035Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22036Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22037Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22038Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22039Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22040Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22041Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22042Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22043Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22045Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22046Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22047Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22048Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22049Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 22050

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! Empty Re: Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 25 Sep 2012 - 4:12

Sa bukur, wow
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! Empty Re: Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?!

Mesazh nga T_o_n_i Tue 25 Sep 2012 - 4:13

Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! 1644352394kujtime vertet te bukura
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! Empty Re: Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?!

Mesazh nga Anakonda Tue 25 Sep 2012 - 17:25

Epo cdo fotografi ta sjell nga 1 kujtim....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! Empty Re: Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?!

Mesazh nga Ariel Wed 3 Oct 2012 - 4:41

Uauuu sa fantastike...sna ka shkuar mendja kurre po qe nuk eshte vone akoma je farewww
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?! Empty Re: Ju ka shkuar mendja të bëni foto të këtilla?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi