Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ti per mua je..? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ti per mua je..? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ti per mua je..?

+11
Xhan
kasperi
Anakonda
il conte
bekimi
Єямєℓiиdå
WebMaster
Arian 123
An0nim
Labja
Emona
15 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Ti per mua je..? - Faqe 2 Empty Ti per mua je..?

Mesazh nga Emona Mon 1 Oct 2012 - 9:33

First topic message reminder :

Ti per mua je...?

P.s po e rihap prapa temen pasi u fshi gabim :P..thuaja antarit/es cka eshte per ju?!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Ti per mua je..? - Faqe 2 Empty Re: Ti per mua je..?

Mesazh nga Xhan Sat 5 Jan 2013 - 10:57

si shpiert iihhaa.
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti per mua je..? - Faqe 2 Empty Re: Ti per mua je..?

Mesazh nga Arian 123 Sat 5 Jan 2013 - 11:02

Si dielli kur shkelqen n'mengjezin pranverore.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti per mua je..? - Faqe 2 Empty Re: Ti per mua je..?

Mesazh nga Neta E Sat 5 Jan 2013 - 12:44

Mik virtual
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti per mua je..? - Faqe 2 Empty Re: Ti per mua je..?

Mesazh nga Ariel Sat 5 Jan 2013 - 12:44

Mike e vjeter qe e du fort Perqafffimeee


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti per mua je..? - Faqe 2 Empty Re: Ti per mua je..?

Mesazh nga Xhan Sat 5 Jan 2013 - 12:48

je ombelsira me e miraa PUCC
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti per mua je..? - Faqe 2 Empty Re: Ti per mua je..?

Mesazh nga fioll Sat 5 Jan 2013 - 14:46

Xhan i vertet PUCC
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti per mua je..? - Faqe 2 Empty Re: Ti per mua je..?

Mesazh nga Maksi Sat 5 Jan 2013 - 22:02

fiolla nga shkupi
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti per mua je..? - Faqe 2 Empty Re: Ti per mua je..?

Mesazh nga Neta E Sat 5 Jan 2013 - 23:54

I respektuar
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti per mua je..? - Faqe 2 Empty Re: Ti per mua je..?

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 19:27

e embel e dashur e mrekullueshme me nje fjal

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ti per mua je..? - Faqe 2 Empty Re: Ti per mua je..?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi