Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kthimi te shoqeria e vjeter People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kthimi te shoqeria e vjeter People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kthimi te shoqeria e vjeter

+3
Samuela
Anakonda
pexha
7 posters

Shko poshtë

Kthimi te shoqeria e vjeter Empty Kthimi te shoqeria e vjeter

Mesazh nga pexha Fri 5 Oct 2012 - 10:08

persheendetje te gjithve ema se shumti stafit
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kthimi te shoqeria e vjeter Empty Re: Kthimi te shoqeria e vjeter

Mesazh nga Anakonda Fri 5 Oct 2012 - 17:42

Edhe pse te njof...te uroj mir serdhe serish ne forum...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kthimi te shoqeria e vjeter Empty Re: Kthimi te shoqeria e vjeter

Mesazh nga Samuela Fri 5 Oct 2012 - 23:15

Pexha mire se u riktheve ketu,,qendrim te kendshume...Persh nga Laksi
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kthimi te shoqeria e vjeter Empty Re: Kthimi te shoqeria e vjeter

Mesazh nga Emona Fri 5 Oct 2012 - 23:17

Vella mire se u riktheve...x perqafimeeeeeeeeee. :5454787:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kthimi te shoqeria e vjeter Empty Re: Kthimi te shoqeria e vjeter

Mesazh nga mister.albania Fri 5 Oct 2012 - 23:23

Mire se erdhe ...
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kthimi te shoqeria e vjeter Empty Re: Kthimi te shoqeria e vjeter

Mesazh nga WebMaster Fri 5 Oct 2012 - 23:37

Pexha mire se erdhe se mendoja se do u ktheshe pasi un te fola diku tjeter edhe te thash ate qe mendova ,te gjith ketu kan obligime edhe shum te renda sikur i ke ti po gjithmon futen sado vone ,Klea nuk eshte tip qe bej me zor te vin ne forumin tim por kur degjoj qe fakti qe thua kam pasur obligime edhe kur rrin ne forum diku tjeter aktiv sme pelqen te genjejne asnje eshte me e drejte te thoni sme pelqen te futem me kete do ju di me per nder edhe do ju rrespketoj me shum se forcen se kam perdorur asnjehere qe te mbash shoqeri me te futer ta them ty edhe shumices qe e kan bere kete fakt ..Mire se erdhe edhe je i mirpritu sikur ke qen gjithmon .


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kthimi te shoqeria e vjeter Empty Re: Kthimi te shoqeria e vjeter

Mesazh nga Shkembi Tue 30 Oct 2012 - 12:44

Mire se erdhe Pexha,kalofsh mire te Klea Love

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kthimi te shoqeria e vjeter Empty Re: Kthimi te shoqeria e vjeter

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi