Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Milan, Pato-El Shaarawy dyshja e sulmit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Milan, Pato-El Shaarawy dyshja e sulmit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milan, Pato-El Shaarawy dyshja e sulmit

Shko poshtë

Milan, Pato-El Shaarawy dyshja e sulmit Empty Milan, Pato-El Shaarawy dyshja e sulmit

Mesazh nga mister.albania Mon 29 Oct 2012 - 2:29

Milan, Pato-El Shaarawy dyshja e sulmit Pato-el-shaarawyMilan, pas fitores të së shtunës ndaj Genoas, ka filluar të mendojë për ndeshjen e radhës në Serinë A, transfertën e së martës ndaj Palermos.

Pas dy ndeshjesh mungesë, në portë do të rikthehet Christian Abbiati. Mbrojtja me tre do të përbëhet nga Mexes, Bonera dhe Yepes.

Në mesfushë do të rikthehet kapiteni Massimo Ambrosini, i cili do të luajë përkrah Nigel de Jong. Sipas sportmediaset.it, Ricardo Montolivo do të luajë si organizator, pas krahëve të dyshes sulmuese El Shaarawy-Pato.

Pikërisht braziliani që është kthyer të luajë pas një mungese të gjatë është shprehur pas ndeshjes ndaj Genoa se ndihet mirë në fushë.

“Është e rëndësishme të luaj sepse ndihem mirë. Nuk pata shqetësime ndaj Genoas, por fatkeqësisht nuk shënova. Shpresoj që në ndeshjen e ardhshme të bëj gol”, theksoi Pato.

Ndeshja Palermo-Milan do të luhet të martën, në orën 20.45.
http://www.top-channel.tv/images/logo.png
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi