Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Unë buzeqesh...! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Unë buzeqesh...!

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Emona prej Sat 10 Nov 2012 - 10:50

Une buzeqesh...per t'i dhene ngjyra jetes sime...!

Une buzeqesh...per te ndricuar diten time...!

Une buzeqesh...per te shndritur fytyren time...!

Une buzeqesh...per te zbukuruar qenien time...!

Une buzeqesh...per te mbushur zemren time me optimizem...!

Une buzeqesh...per te shperndare lumturi ne zemrat e atyre qe dua...!

Une buzeqesh...per te falur force dhe kurajo atyre qe adhuroj...!

Une buzeqesh...per te marre forca te eci perpara...!

Une buzeqesh...per t'i treguar veshtiresive qe nuk me thyejne dot...!

Une buzeqesh...per te thene qe nuk kam frike...!

Une buzeqesh...per te dashuruar jeten...!

Une buzeqesh...per te ndjere paqe...!

Une buzeqesh...per te mos qare...!

Une buzeqesh...per te harruar...!

Une buzeqesh...per te larguar merzine...!

Une buzeqesh...per te mbajtur larg pesimizmin...!

Une buzeqesh...per te trembur ''te keqiat''...!

Une buzeqesh...per t'i dhene ''seriozitetin'' tim te embelsuar jetes...!

Une buzeqesh...per te qene serioze...(sipas menyres sime! )Une buzeqesh...sepse eshte gjeja qe di te bej me mire...!

Une buzeqesh...sepse me ben te ndjehem me mire...!

Une buzeqesh...sepse me shkon...!

Une buzeqesh...sepse dukem bukur...!Une buzeqesh...sepse e adhuroj te buzeqesh...!!!! juhjjjjj

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga WebMaster prej Sat 10 Nov 2012 - 10:53

Une Buzeqesh...sepse njerezit nganjehere kan deshir te shikojne edhe buzeqeshjen.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Sat 10 Nov 2012 - 23:15

..sepse me shtohet jeta
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Maksi prej Sat 10 Nov 2012 - 23:54

Une buzeqesh...per te shperndare lumturi ne zemrat e atyre qe dua...!
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Arabela prej Sun 11 Nov 2012 - 3:32

,,kur ndihem mire,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Anakonda prej Sun 11 Nov 2012 - 5:34

sepse me teket e askujt si jap llogari se ca boj

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Samuela prej Wed 14 Nov 2012 - 4:28

Une buzeqesh rrall here n'realitet
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Anakonda prej Wed 14 Nov 2012 - 5:07

sepse sdu me qa se boll kom qa

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Samuela prej Wed 14 Nov 2012 - 6:55

Kur me teket mua
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga WebMaster prej Wed 14 Nov 2012 - 7:30

Ku me bejne per te buzeqeshur


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Samuela prej Wed 14 Nov 2012 - 7:49

Kur dua vete,,e jo kur me thone te tjeret
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga WebMaster prej Wed 14 Nov 2012 - 8:41

Kur jam nen shoqerin e humorit


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga il conte prej Wed 14 Nov 2012 - 8:52

Kur vjen Emona,,, :p
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Emona prej Wed 14 Nov 2012 - 9:52

lol..

...kur ndihem mire.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga il conte prej Wed 14 Nov 2012 - 9:58

Kur u bej komplimente vajzave... :p
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Emona prej Wed 14 Nov 2012 - 10:00

....qe te mbaj afer vetes njerzit qe dua.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga il conte prej Wed 14 Nov 2012 - 10:05

Per te mos prishur atmosferen kur jam ne shoqeri...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Samuela prej Wed 14 Nov 2012 - 11:48

Kur kam prane ate qe dua
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga il conte prej Wed 14 Nov 2012 - 11:51

Kur me vjen xemla ketu siper... :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Samuela prej Wed 14 Nov 2012 - 11:52

Kur flas me synin tim siper [You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga WebMaster prej Wed 14 Nov 2012 - 11:54

Kur ndjehem mire mes njerezish qe ja vlen si pershembull shoqeria jon ne forum nuk dallojme gradat po mjafton shoqeria


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Samuela prej Wed 14 Nov 2012 - 12:10

Une buzeqesh pa ze [You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Anakonda prej Wed 14 Nov 2012 - 18:39

se mkan plas buzt e mia e si mbaj dot tbyllme lol:xP

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Samuela prej Thu 15 Nov 2012 - 8:07

Une buzeqesh atehere kur dikush me gjykon e mban inat me mua
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga il conte prej Thu 15 Nov 2012 - 9:23

Kur kam afer kete zemren time ketu siper.... :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Anakonda prej Thu 15 Nov 2012 - 23:47

sepse boll kom qa ka ardh koha me qesh

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Samuela prej Fri 16 Nov 2012 - 1:41

il conte shkruajti:Kur kam afer kete zemren time ketu siper.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Kur t'i me ofron embelsin tende te pa fund xemla [You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Anakonda prej Fri 16 Nov 2012 - 21:25

sepse me vjen per te qesh e spys njeri me qesh

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Arabela prej Sat 17 Nov 2012 - 0:07

une buzeqesh me sinqeritet ndaj njerezve te mire e te paster e te zgjuar ,,,buzeqesh me ironi ndaj peshtiresise,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Anakonda prej Sat 17 Nov 2012 - 1:18

sepse boll kam qar kohet e fundit

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Emona prej Sat 17 Nov 2012 - 11:24

Buzeqesh edhe pse zemra po te dhemb ..Buzeqesh edhe pse perbrenda po thyhesh ..Buzeqesh kur ke frike dhe dyshime..Buzeqesh se e nesermja me shpejt do te vije..Mbulo cdo gjurme te trishtimit..Vazhdo perpara perpiqu edhe me teper ..Do ta kuptosh qe jeta ja vlen te jetohet...Buzeqesh se cdo gje do kaloje ..!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Anakonda prej Sat 17 Nov 2012 - 17:54

buzeqesh sese dua tu tregoj atyre qe me urrrejn se ka ardhur koha ti heqi qafe lotet qe me kan hanger shpirtin

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Samuela prej Sun 18 Nov 2012 - 0:43

Kur eshte per te qeshur
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Anakonda prej Sun 18 Nov 2012 - 2:03

sepse doli dielli edhe per mu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Samuela prej Sun 18 Nov 2012 - 9:09

Ne raste shume te rralla
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga il conte prej Sun 18 Nov 2012 - 10:20

Kur te shoh ty te lumtur...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 38
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Samuela prej Sun 18 Nov 2012 - 23:50

Kur ty siper cdo gje te ecen mire e mbare
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Anakonda prej Mon 19 Nov 2012 - 5:55

sepse k.....t vdesin kur mshohin mu tu qesh me budallalliqet e tyre

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Neta E prej Sat 24 Nov 2012 - 7:28

Per inat te njerezve nganjehere
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Besa prej Sat 24 Nov 2012 - 7:54

...edhe atehere kur nuk ndihem mire...
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Unë buzeqesh...! Empty Re: Unë buzeqesh...!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi