Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet

+2
Anakonda
T_o_n_i
6 posters

Shko poshtë

Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet Empty Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet

Mesazh nga T_o_n_i Wed 21 Nov 2012 - 1:59

Një 37 vjeçare nga Suedia akuzohet se mbante skelete në apartamentin e saj që të bënte seks me to.
Suedezja dyshohet se përdorte 100 pjesë skeletesh, përfshi 6 kafka dhe një shtyllë kurrizore, në pozicione seksuale. Ajo akuzohet se ka dhunuar rehatinë e të vdekurve.
Policia gjeti në banesën e saj edhe CD me tituj “Nekrofilia ime” dhe “Eksperienca ime e parë”, si dhe foto të saj duke puthur e duke përqafuar kafkat.
Gruaja thotë se i mbante eshtrat për interes historik.
Në një forum online ajo pati shkruar: “E dua burrin tim ashtu siç është, i vdekur ose i gjallë. Ai më lejon mua të gjej kënaqësinë seksuale”.
Në apartamentin e saj u gjetën edhe foto të morgut dhe qese për trupat dhe materiale për gërmim. Por policia thotë se nuk ka prova që ajo gërmonte në varre.
Suedezja mund të dënohet me dy vite burg nëse gjendet fajtore.
Prokurori i çështjes thotë se kanë gjetur fotot e saj duke lëpirë një kafkë. Ajo thotë se nuk është ajo në foto, por dikush tjetër.
Tre kafka e një kockë ajo i ka shitur në fillim të vitit. Ajo kishte akses për të hyrë në morg.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet Empty Re: Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet

Mesazh nga Anakonda Wed 21 Nov 2012 - 5:19

gjeja ma kot edhe me skandaloze...edhe mbrapa se na shajn ne shqiptareve ne sbejm skandale te tilla
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet Empty Re: Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet

Mesazh nga Ariel Wed 21 Nov 2012 - 9:20

Ca psikopate...keta nordiket jane njerezit me te cmenem per zotin...
I ka terbu demokracia e tepert.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 104
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet Empty Re: Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet

Mesazh nga bekimi Wed 21 Nov 2012 - 9:45

kjo femer esht e qmendur

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 46

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet Empty Re: Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet

Mesazh nga il conte Wed 21 Nov 2012 - 9:47

Hhahahahha cfare nuk ben vaki... po pse ri mbaruam ne meshkujt ... je farewww

Mjafton vetem nje shkelje syri ...gati jemi... eeww je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet Empty Re: Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet

Mesazh nga Emona Fri 23 Nov 2012 - 8:02

Të tjera foto tronditëse të nekrofiles (KUJDES! IMAZHE TË RËNDA)

Policia suedeze publikoi të tjera foto shokuese që vërtetojnë “raportet intime” mes 37-vjeçares nekrofile dhe skeleteve njerëzore që ajo kishte grumbulluar në apartamentin e saj.

Në fotot tronditëse tregohet 37-vjeçarja brune, identiteti i së cilës nuk bëhet publik, duke puthur e përkëdhelur kafkat njerëzore.

Nekrofilja u arrestua në muajin shtator të këtij viti. Publikimi fillimisht i akuzave të ngritura kundër saj “për dhunim të kufomave”, e më pas fotot që rrodhën nga akrivat e departamentit të policisë së Goteborgut, tronditën opinionin vendas dhe jo vetëm.Autorja pasi pranoi akuzat e ngritura sqaroi se kishte blerë skeletet nëpërmjet internetit me arsyetimin “për studime”. Nëse shpallet fajtore ajo rrezikon 2 vite burgim.



Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet NekrofiljaaaNjë suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet Nekrofiljaaa1Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet Nekrofiljaaa2Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet Nekrofiljaaa3

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet Empty Re: Një suedeze akuzohet se bënte seks me… skeletet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi