Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje!

+10
Darius
pexha
An0nim
il conte
WebMaster
Єямєℓiиdå
bekimi
Neta E
Xhan
Petriti
14 posters

Shko poshtë

Pershendetje! Empty Pershendetje!

Mesazh nga Petriti Mon 3 Dec 2012 - 15:53

Une quhem Petrit! Jam nga Tr, Jetoj ne france!!
deshiroj, shpresoj qe te kaloj bukur ne mesin tuaj!
JU pershendes [smile_1]
Petriti
Petriti
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Europe
Postime Postime : 145
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Shkenca

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Xhan Mon 3 Dec 2012 - 23:01

Petrit mir se erdhe te pershendes uroj tja kalosh bukur Pershendetje! 2322649856
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Neta E Tue 4 Dec 2012 - 0:14

Mire se erdhe mes nesh Petrit,uroj qe t'kalosh s'a me bukur ketu
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga bekimi Tue 4 Dec 2012 - 0:16

mir se erdhe petrit ne mesin ton ky emer me kujtohet besoj se nihemi

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 4 Dec 2012 - 0:18

Mire se erdhe Petrit.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga bekimi Tue 4 Dec 2012 - 0:20

ermerlinda kjo vajz me kujtoht shum mir si je e nderura mikesh e vjeter

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Petriti Tue 4 Dec 2012 - 6:48

Mire se ju gjeta
Petriti
Petriti
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Europe
Postime Postime : 145
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Shkenca

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Xhan Tue 4 Dec 2012 - 6:58

kalo sa me bukur Petrit
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Dec 2012 - 7:24

Petrit mire se erdhe ne shoqerin tone edhe te urojme argetim te kendshem ne mesin e kesaj shoqerie
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga il conte Tue 4 Dec 2012 - 7:50

Mire se erdhe Petrit... ...caste te kendshme te uroj...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Petriti Sun 9 Dec 2012 - 13:32

Xhan shkruajti: kalo sa me bukur Petrit

Flm! love71
Petriti
Petriti
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Europe
Postime Postime : 145
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Shkenca

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Xhan Sun 9 Dec 2012 - 22:05

sps Petrit ......... e pash qe pom dhem qafa ,,ti ma paske qit pi venit ne nat te promshit , kadales njeri se se bona nomin per nje pershendetje hahahahahahhahahahaa PUCC
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga An0nim Sun 9 Dec 2012 - 23:06

Petrit mire se erdhe ne shoqerin tone edhe te urojme argetim te kendshem ne mesin e kesaj shoqerie
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga pexha Sun 9 Dec 2012 - 23:10

ie se erdhe petrit klm me neve
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Darius Tue 11 Dec 2012 - 8:47

Mire se erdhe
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Petriti Wed 12 Dec 2012 - 18:57

Xhan shkruajti: sps Petrit ......... e pash qe pom dhem qafa ,,ti ma paske qit pi venit ne nat te promshit , kadales njeri se se bona nomin per nje pershendetje hahahahahahhahahahaa PUCC

Pavaresisht se ste kam kuptuar fare se c'fare ke thene!!

Serisht te pershendes ty, edhe te gjithe tjeret per mirepritjen! juhjjjjj
Petriti
Petriti
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Europe
Postime Postime : 145
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Shkenca

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Ariel Wed 12 Dec 2012 - 21:52

Mire se ke ardh Petrit, kalofsh kendshem ktu.
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Alberti Fri 14 Dec 2012 - 13:41

Pershendetje dhe mire se ke ardh. Pershendetje! 3666372071

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:09

klm ktuuuuu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga fioll Sat 5 Jan 2013 - 4:10

cscscs Pershendetje i.l.u
fioll
fioll
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 352
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje! Empty Re: Pershendetje!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi