Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A jam akoma e virgjër? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A jam akoma e virgjër? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A jam akoma e virgjër?

+8
Xhan
Lazdrane
Ailin
Arian 123
Arabela
il conte
Єямєℓiиdå
WebMaster
12 posters

Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga WebMaster Mon 10 Dec 2012 - 9:34

Pyetje:
Përshëndetje Doktor,
Jam një nxënëse gjimnazi. Unë kam filluar të takohem me këtë djalë tash një vit. Isha e virgjër përpara se të bëja seks me të. Gjithnjë kam dëgjuar se vajzat gjakosen dhe kanë dhëmbje herën e parë që bëjnë seks, ndërsa unë nuk u gjakosa dhe pata vetëm pak dhëmbje. Dashnori mendon se unë mund të mos kem qënë virgjëreshë, ndërsa unë insistoj t?i them se duhet të ketë një lloj shpjegimi llogjik për këtë. Pas eksperiencës time të parë, unë kam bërë edhe dy herë të tjera seks me të. Të lutem doktor, më jep mua dhe dashnorit tim një shpjegim për këtë (po qe se ka). Jam shumë e shqetësuar që dashnori dyshoi për virgjërinë time. Të lutem m?u përgjigj sa më shpejt të jetë e mundur. Duam një përgjigje dhe e duam atë shpejt.
Virgjëresha.

Përgjigje:

Të dashur lexuese dhe lexues të blogut, që bëni ?do ditë pyetje për virgjërinë, gjakosjen dhe dhëmbjen e herës së parë, e të tjera. Shqetësimi juaj është shumë i madh lidhur me virgjërinë. është di?ka e habitshme shqetsimi që ju keni për virgjërinë (vajza dhe djem) dhe përshtypja që njerëzit kanë se virgjëria është di?ka që i përket te kaluarës. Lidhur me virgjërine dhe shqetësimet e saj, ve?anërisht, për mënyrat për ta rifituar atë, për vajzat që e kanë humbur, në letrat tuaja ndjehet një shqetësim i madh. Ky shqetësim, është po aq i madh edhe për djemte, te cilët duan te prishin virgjerine e të gjitha vajzave, por dashnoren e tyre e duan të virgjër. E shikoni sa e ?uditshme është kërkesa e tyre që buron nga prania e dy standarteve: një standart për djemtë të shkojnë me ?do vajzë që të mundin dhe një standart për vajzat të cilat duhet të jenë virgjeresha me ?do djalë që takohen.

Lidhur me pyetjen tënde. është e mundur dhe e zakonshme që një vajzë të jetë virgjëreshe dhe të mos ketë dhëmbje dhe gjak gjatë interkursës së parë. Ka shumë arsye për këtë. Mundet që himeni i saj, tanimë, të jetë shkatërruar për arsye të ndryshme dhe jo vetëm nga interkursa. Një ekzaminim i zakonshëm gjinekologjik, hypja mbi kalë, ose nga vendosja e një tampon për menstruacionet, mund ta shkatërrojnë himenin.
Himeni është një mebranë e hollë që rrethon hyrjen për në vaginë, duke e bllokuar atë pjesërisht, por kurrë nuk e mbulon hapjen vaginale plotësisht. Po qe se e mbyll plotësisht hapjen vaginale, vajza nuk do ta nxirte dot gjakun e menstruacioneve dhe për këtë duhej të shkonte tek doktori për të bërë një carrje në hymen. Himeni është në forma dhe madhësi të ndryshme tek vajza të ndryshme dhe për shumicën e vajzave himeni zgjerohet lehtësisht.

Unë habitem se pse është me kaq rëndësi që ju duhet të jeni virgjëreshë dhe pse është po me kaq rëndësi për dashnorin tuaj, që ti duhet të jesh virgjëreshë, përpara se djali të hyjë në jetën tënde. Njerëzit në Greqinë dhe Romën e vjetër e përdornin virgjërinë duke iu referuar një virgjëreshe si një grua autonome, si dikush e pa ?zotëruar ? nga një burrë. Ironikisht, me kalimin e kohës, virgjëria filloi të reflektojë pikpamjen mbizotëruese në shoqëri – gruaja është pronë e burrit. Do të kishte vlerë për ju të mendoni për virgjërinë në mënyrë tjetër. Të mendoni se jeni e virgjër sa herë e dorëzoni veten tuaj, të gjithë veten tuaj – emocionale, fizike dhe shprtërore-tek një person tjetër . Në këtë mënyrë, ka bërë ose nuk ka bërë seks më parë një vajzë nuk ka rëndësi. Rëndësi ka që ajo është gjithmonë e virgjër sa herë bën seks të thellë, pasionant dhe intim me një djalë. Përsëri, më me rëdësi është respekti dhe besimi që ka dashnori yt në fjalët e tua se sa ishe apo jo ti virgjëreshë. Në qëftë se ju të dy nuk e bëni dot këtë, ju duhet t?i jepni fund kësaj romance. Po qe se vendosni se jeni me shumë rëndësi për njëri-tjetrin dhe nuk doni ta humbisni shokun, unë u këshilloj të bëni ?farë është e mundur që të ndërtoni vetëbesimin. Virgjëria e vajzës ka më pak rëndësi nga sa ka vetëvlerësimi i saj për veten.

Uroj shëndet e fat për të gjithë ju,
Doktori. hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 10 Dec 2012 - 10:40

Nqs e ke bo at punen virgjerise epja hallallin lal...[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga il conte Mon 10 Dec 2012 - 10:48

Prit te pyes komshiun nje here...hahhahaha hihihi
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Arabela Tue 11 Dec 2012 - 1:17

kur ja fal veten per here te pare dikujt qe ve ne dyshim fjalen tende une nuk mendoj se kjo virgjeria yte ka rendesi per kete cun,,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Arian 123 Tue 11 Dec 2012 - 1:23

Virgjeria kendej e andej,kjo fjale e vjeter anadollake.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Arabela Tue 11 Dec 2012 - 1:24

Arian 123 shkruajti:Virgjeria kendej e andej,kjo fjale e vjeter anadollake.
perparimtar i madh ti,,, :p :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Arian 123 Tue 11 Dec 2012 - 1:27

Jo:por jetoj me kohen.mendon ti se ne perendim njihet virgjeria.Po ti thuash dikujt se je e virgjer quhet sikur nuk i ke interesuar as kujt.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Arabela Tue 11 Dec 2012 - 1:31

Arian 123 shkruajti:Jo:por jetoj me kohen.mendon ti se ne perendim njihet virgjeria.Po ti thuash dikujt se je e virgjer quhet sikur nuk i ke interesuar as kujt.
po pse ti duhet et mendosh me mendt e te tjereve??pse duhet et mirret perendimi si norme per dicka ne esh pozitive apo jo??ne duhet et gjykojme me llogjiken dhe mendjen tone,,,virgjeria e ka rendesine e vet se ndaj esh krijuar nga Zoti e tille,,,fare lehte mund ta kishte krijuar si mashkullin qe nuk dihet ne esh apo jo,,,por nga ana tjeter duke pranuar se mentalitetet e zakonet ecin duhet et themi qe virgjeria nuke esh kusht ultimatum per vleresimin e nje femre,,,nuk esh gjithcka,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Arian 123 Tue 11 Dec 2012 - 1:46

Karakteri i nje femre shte vendimtari e jo virgjeria.Cfar te duhet nje femer e virgjer kur i ka dy derasat e thyera e nje te plasur.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Ailin Thu 20 Dec 2012 - 2:23

Arian 123 shkruajti:Karakteri i nje femre shte vendimtari e jo virgjeria.Cfar te duhet nje femer e virgjer kur i ka dy derasat e thyera e nje te plasur.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Lazdrane Thu 20 Dec 2012 - 2:24

Po iihhaa.
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 2:26

po ju han bre dreqi qa po ju rrok zori me i dit te gjitha hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Ailin Thu 20 Dec 2012 - 2:27

edhe une.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Lazdrane Thu 20 Dec 2012 - 2:29

Ailin shkruajti:edhe une.... [img]

Kena me ta spall Virgjenitetin ne librin e GUINESS hihihi hihihi


Edituar për herë të fundit nga Lazdrane në Thu 20 Dec 2012 - 2:31, edituar 1 herë gjithsej
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Ailin Thu 20 Dec 2012 - 2:31

Lazdrane shkruajti:
Ailin shkruajti:edhe une.... [img]

Kena me ta spalla Virgjenitetin ne librin e GUINESS [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
ri nashi mos u ndiej se na qepen zagart [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 2:32

shuni moj mos tregoni qe jeni hala te virgjera se tani sju mer kush hihihi hihihi hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Lazdrane Thu 20 Dec 2012 - 2:34

Ailin na thojn meshkujt se nuk ju kan dashuru askush masi jeni te vergjira hihihi
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 2:36

nuk keni pas fansa deri tasht hihihi der kto qika te virgjerta me q en spo besoj hiq je farewww :45477:
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Ailin Thu 20 Dec 2012 - 2:39

unper vete do ti them qe jam qep te doktori [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Lazdrane Thu 20 Dec 2012 - 2:41

Ailin mos trego ce je cep te doktori se smundesh ta fitosh ate ce te thashe me heret hihihi
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 2:42

ju gjetet zgjidhje lumet ju per veti hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga bekimi Thu 20 Dec 2012 - 6:05

ju vajza nese e qepeni at pelhuren ne vagin nuk ekeni fshehur virgjinitetin sepse gjdo mashkul me provoj e vren se ti nuk je virgjine sepse ka shum dalim prej qepjes dhe asaj naturore

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Lazdrane Thu 20 Dec 2012 - 6:11

Bekim ti me pervoj shum vjecare po ? hihihi :P
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga bekimi Thu 20 Dec 2012 - 6:19

Lazdrane shkruajti:Bekim ti me pervoj shum vjecare po ? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


po kam provoj dhe e vrej shum let a eka qep pelhuren partnerja

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Arabela Thu 20 Dec 2012 - 7:46

bekimi shkruajti:
Lazdrane shkruajti:Bekim ti me pervoj shum vjecare po ? [img] [img]


po kam provoj dhe e vrej shum let a eka qep pelhuren partnerja
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.] o cfare po degjojne veshet,,,,,,[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Shkembi Thu 20 Dec 2012 - 8:01

bekimi shkruajti:
Lazdrane shkruajti:Bekim ti me pervoj shum vjecare po ? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


po kam provoj dhe e vrej shum let a eka qep pelhuren partnerja
hahahahahah mos ja fut kot bre hahahaha
ka menyr tjeter dhe pa qepje pelhure Bekim...thjesht me nje solucion industrial

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Arabela Thu 20 Dec 2012 - 8:03

sa shume qe dini o cuna,,,,po keta qe dine me shume digjen dhe me shpejt per keto pune,,,[You must be registered and logged in to see this image.],,po thuaj takofshi goca te mira,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Shkembi Thu 20 Dec 2012 - 8:07

Ketu ke te drejte Arabela...digjen ata qe hiqen sikur dine,por ne fakt sja kan haberin fare.

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga EMI Thu 20 Dec 2012 - 22:33

Shkembi shkruajti:
bekimi shkruajti:
Lazdrane shkruajti:Bekim ti me pervoj shum vjecare po ? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]


po kam provoj dhe e vrej shum let a eka qep pelhuren partnerja
hahahahahah mos ja fut kot bre hahahaha
ka menyr tjeter dhe pa qepje pelhure Bekim...thjesht me nje solucion industrial
hahaha ja ky shkenctari, edhe neper ato vende ke fillu me u marre me studime ti ore..?? hahahah
pika juve jarebi, me qepje e shqepje pelhure.... hihihi hihihi hihihi
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Anakonda Wed 5 Nov 2014 - 23:30

po per vete

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Shkembi Wed 23 Jan 2019 - 22:26

Po dhe unë i virgjër ups, qënka pyetje për gocat hahaha

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A jam akoma e virgjër? Empty Re: A jam akoma e virgjër?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi