Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ku je ??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ku je ??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ku je ???

+16
Alberti
Єямєℓiиdå
bobi 10
Ailin
Malsori
Maksi
il conte
EMI
dajti modh
bekimi
Xhan
Lazdrane
Arabela
Arian 123
Neta E
Princ
20 posters

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Ku je ??? Empty Ku je ???

Mesazh nga Princ Fri 21 Dec 2012 - 6:47

Ku je lazdrane ???
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Neta E Fri 21 Dec 2012 - 6:55

Ku je Princ,na kenaqe me keto tema [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 6:56

Ne shtepi pran oxhakut me Laptop ne preher.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Arabela Fri 21 Dec 2012 - 7:10

ku je arian se tu dogj kemisha,,, hihihi :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Princ Fri 21 Dec 2012 - 7:46

ku je nina .une ne shtepi jame .ahahhaha ani vetem knaqnu ju une ju hapi tema
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Neta E Fri 21 Dec 2012 - 9:12

Ku je tani,cfare bene tani,dua te di
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Lazdrane Fri 21 Dec 2012 - 9:13

Princ shkruajti: Ku je lazdrane ???

Princi erdha Ku je ??? 870900698
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 9:15

ku je me kon je ? ka po shkon e ka po del hihihi Sabri Fejzullahi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga bekimi Fri 21 Dec 2012 - 9:15

kuje halitajka hahaha

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 9:16

ka je ka je Nora Istrefi Happy
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Princ Fri 21 Dec 2012 - 9:19

ku je oj lazdranja ma e bukura e chatit se kur hyre thash ra nje ylle ne forum e ndriqoj forumi
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Lazdrane Fri 21 Dec 2012 - 9:23

Princ shkruajti:ku je oj lazdranja ma e bukura e chatit se kur hyre thash ra nje ylle ne forum e ndriqoj forumi
ate kam mungu Princi a ? Ku je ??? 870900698 Happy
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga dajti modh Fri 21 Dec 2012 - 9:25

megjithemen sa e bukur qenke Lazdrane Happy
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Lazdrane Fri 21 Dec 2012 - 9:26

Ku je dajti ce sme ke pare hihihi Perqafffimeee
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Princ Fri 21 Dec 2012 - 9:31

ku je lazdrane se shume me ke mungu pa maseeeee
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 10:02

ku je ne keto oret e vona , hajde te shpijaaa :p hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga dajti modh Fri 21 Dec 2012 - 10:03

ku je lazdrane me ta pa i here je farewww
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Lazdrane Fri 21 Dec 2012 - 10:06

dajti modh shkruajti:ku je lazdrane me ta pa i here je farewww

Kan po don me pa ?? djalli gojen ta hangerte hihihi hihihi :P
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga dajti modh Fri 21 Dec 2012 - 10:12

me te pa ty pra se ato tjerat ske ku i nxjer ketu je farewww je farewww
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Lazdrane Fri 21 Dec 2012 - 10:17

dajti modh shkruajti:me te pa ty pra se ato tjerat ske ku i nxjer ketu je farewww je farewww


Po ce mua pom sheh ketu edhe mos fol ashtu se me vjen marre mue ? :P juhjjjjj
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Princ Fri 21 Dec 2012 - 10:18

ku je me kend je lazdraneeeeeee
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 10:19

Kam humb spo me gjen njeri...hahah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Lazdrane Fri 21 Dec 2012 - 10:19

Ku je Princi deri me tani ? Ku je ??? 870900698
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga il conte Fri 21 Dec 2012 - 10:30

Ketu po pres njeren ... se e ka zene gjumi...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Maksi Fri 21 Dec 2012 - 10:32

ku je ......
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Neta E Fri 21 Dec 2012 - 11:59

Ku je se dua te vij tek ty
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 12:00

Ku je se me mungon.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Neta E Fri 21 Dec 2012 - 12:04

Se kam nevoj per ty
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga il conte Fri 21 Dec 2012 - 12:17

Ketu isha ...do iki tani... Ku je ??? 3666372071
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Neta E Fri 21 Dec 2012 - 12:20

il conte shkruajti:Ketu isha ...do iki tani... [You must be registered and logged in to see this image.]
Kur erdha une t'i po ik,shume mire m'a bere [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Princ Sat 22 Dec 2012 - 6:22

Ku je motrusheeee
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Arabela Sat 22 Dec 2012 - 6:23

ku je qeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,,,,qofsh me mire kizz kizz
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Princ Mon 24 Dec 2012 - 12:25

ku je lazdrane ka mbete a humbe a ???
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Xhan Mon 24 Dec 2012 - 14:03

ku je sonte se me ka mar malli wink1
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Neta E Tue 25 Dec 2012 - 8:08

Ku je k'to momente,sepse me duhet ndihma jote
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Xhan Tue 25 Dec 2012 - 8:24

ke je qe spo vie Lazdrane eeeee
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Malsori Tue 25 Dec 2012 - 8:33

ku je ti qe po qesh
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Xhan Tue 25 Dec 2012 - 8:34

ku je ti qe ste kom par sa koh ....
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Malsori Tue 25 Dec 2012 - 8:34

ku je ti e Keqja [You must be registered and logged in to see this image.]
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Xhan Tue 25 Dec 2012 - 8:37

hihihi hihihi hihihi

ku je ti me ato poezit e tujaa
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ku je ??? Empty Re: Ku je ???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi