Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndoshta Neser.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndoshta Neser.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ndoshta Neser....

+35
Nella
leta
tipi engjellor
Ariel
kasperi
CuN@BosS/
Esba
LaDescarada
fioll
Oni
Malsori
T_o_n_i
Ailin
Arian 123
Lazdrane
Xhan
Alberti
Princ
Neta E
Arabela
dajti modh
Maksi
V-I-P
Free spirit
era85
bobi 10
Єямєℓiиdå
Docteur
Besa
Labja
Poeti Dhimbjes
Anakonda
Aяtємιѕα
Shkembi
Emona
39 posters

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Ndoshta Neser....

Mesazh nga Emona Thu 15 Mar 2012 - 11:56

...gjen guximin te rifillosh.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Shkembi Thu 15 Mar 2012 - 12:01

...edhe nga humbja duhet te fitoj

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Emona Thu 15 Mar 2012 - 12:03

....ska humbje pa i fitor.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Shkembi Thu 15 Mar 2012 - 12:12

....ndoshta

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Emona Thu 15 Mar 2012 - 12:14

.....do jet dite me mire per te gjithe.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Aяtємιѕα Thu 15 Mar 2012 - 12:20

Nderroj udhen e tanishme!
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Shkembi Thu 15 Mar 2012 - 12:41

...do ja pres udhen kesaj

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Mar 2012 - 17:30

ndoshta neser kismet do te jem me e qete.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Emona Sun 18 Mar 2012 - 11:41

...do me kaloji.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Shkembi Sun 18 Mar 2012 - 11:53

...do jemi te dy :A

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Emona Sun 18 Mar 2012 - 11:55

...do behen 3 :P

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Shkembi Sun 18 Mar 2012 - 12:11

...pastyaj kater :A

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Emona Sun 18 Mar 2012 - 12:12

...qyqa mos te behen 10 :;kdjhd:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Shkembi Sun 18 Mar 2012 - 12:13

...epo rac shqiptaresh jena :A

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Emona Sun 18 Mar 2012 - 12:16

..demek patjeter duhet behen 10?! :A

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Shkembi Sun 18 Mar 2012 - 12:19

...ja lem kohes numrin e sakt :A

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Emona Sun 18 Mar 2012 - 12:26

....e gjen dike qe ti bon 10 se shum vallahin :541221:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Anakonda Mon 19 Mar 2012 - 1:40

ndoshta neser jam me e qete.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Poeti Dhimbjes Tue 20 Mar 2012 - 2:28

... ishalla do e gjej serish pak kohe te lire dhe te futem ketu ne forum.
Poeti Dhimbjes
Poeti Dhimbjes
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mergim.
Postime Postime : 14346
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Poezia

http://www.saimiri.webs.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Labja Tue 20 Mar 2012 - 2:31

.....koha do jet me e bukur
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Emona Tue 20 Mar 2012 - 2:37

...do dal per vrap se ka kohe qe skam dal.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Besa Tue 20 Mar 2012 - 9:45

....me nuk do te shoh.
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Docteur Tue 20 Mar 2012 - 9:49

ndoshta neser do behem milioner
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Emona Tue 20 Mar 2012 - 9:54

....do gjej ate qe po kerkoji .!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Docteur Tue 20 Mar 2012 - 9:56

do martohem
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Emona Tue 20 Mar 2012 - 9:58

Do vdes... :541221:

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Docteur Tue 20 Mar 2012 - 9:58

Emona shkruajti:Do vdes... :541221:
a ben te te puth sonte me heq merakun juhjjjjj
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Emona Tue 20 Mar 2012 - 10:01

....do te mbys un ty. :A

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Docteur Tue 20 Mar 2012 - 10:29

[smile_1] 432965
Docteur
Docteur
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Afrike
Postime Postime : 5764
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/05/2011
Hobi Hobi : Ngacmime

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 20 Mar 2012 - 10:48

...sdo shkoj ne pune
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Emona Tue 20 Mar 2012 - 10:51

...do gjej pak kohe per veten

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Anakonda Tue 20 Mar 2012 - 18:21

Ndoshta neser do shkoj tek livadhet e batres,do shkoj me shoket/shoqet e klases....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga bobi 10 Tue 20 Mar 2012 - 23:11

,,,,,,,do kemi shoqerues diellin,sepse keto vite qe kaluan kishim mjergullen shoqerues!!


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga era85 Tue 20 Mar 2012 - 23:13

ndoshta neser takoem me njerzit e ferumit agagagga

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga bobi 10 Tue 20 Mar 2012 - 23:14

era85 shkruajti:ndoshta neser takoem me njerzit e ferumit agagaggaMe ke?


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga era85 Tue 20 Mar 2012 - 23:17

bobi 10 shkruajti:
era85 shkruajti:ndoshta neser takoem me njerzit e ferumit agagagga

wuaaaaaaaaaaaa e thash keshtu ne pergjithsi ore bobi

Me ke?

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga bobi 10 Tue 20 Mar 2012 - 23:18

era85 shkruajti:
bobi 10 shkruajti:
era85 shkruajti:ndoshta neser takoem me njerzit e ferumit agagagga

wuaaaaaaaaaaaa e thash keshtu ne pergjithsi ore bobi

Me ke?Forumin e ke fjalen?Thash mos emerohej dikush ashtu[You must be registered and logged in to see this image.]E une te takohem ,,,,,,,,,,,vetem me ty[You must be registered and logged in to see this image.]


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Labja Tue 20 Mar 2012 - 23:20

era85 shkruajti:ndoshta neser takoem me njerzit e ferumit agagagga
po un do vij sonde jo neser moj hahahahahah
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga era85 Tue 20 Mar 2012 - 23:27

Reta labja shkruajti:
era85 shkruajti:ndoshta neser takoem me njerzit e ferumit agagagga
po un do vij sonde jo neser moj hahahahahah
po po ty te presi pre sot une ti hapen deren e shpis do i presim te tjeret bashke hahahahah

era85
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Zürich
Postime Postime : 594
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/02/2012
Hobi Hobi : Me Pelqen ta Jetoj Jeten ashtu si me vin, Kam Luftu per GJerat qe i kam dash Nderi Dhe Respekti , Dy Nga Vlerat Kryesore Ne Jete , Asgje me SHum Ja Lem Kohe GJerat Tjera

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Labja Tue 20 Mar 2012 - 23:28

era85 shkruajti:
Reta labja shkruajti:
era85 shkruajti:ndoshta neser takoem me njerzit e ferumit agagagga
po un do vij sonde jo neser moj hahahahahah
po po ty te presi pre sot une ti hapen deren e shpis do i presim te tjeret bashke hahahahah
hahhahaaha ja ce me pret sot se do ndihm per te pritur te tjeret neser ahhaahahaha
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndoshta Neser.... Empty Re: Ndoshta Neser....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi