Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hello ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Hello ! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hello !

+2
An0nim
Kila
6 posters

Shko poshtë

Hello ! Empty Hello !

Mesazh nga Kila Tue 15 Jan 2013 - 8:55

Pershendetje !
Jam anetare e re ne Klea Love Kila nga burreli jam 18 vjec dhe shpresoj te shoqerohem sa me shume me ju!
Gjithashtu pershendes edhe Network qe me ftoi mes jush [smile_1] [You must be registered and logged in to see this image.]

Kila
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/01/2013
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello ! Empty Re: Hello !

Mesazh nga An0nim Tue 15 Jan 2013 - 8:56

Hello !!!
Rrofsh qe erdhe Kila ..
Dhe shpresoj te ngelesh e kenaqur ne forumin tone
...

Perqafffimeee Perqafffimeee :5454787:
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello ! Empty Re: Hello !

Mesazh nga Kila Tue 15 Jan 2013 - 8:59

flm i dashur [smile_1]

Kila
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/01/2013
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello ! Empty Re: Hello !

Mesazh nga WebMaster Tue 15 Jan 2013 - 9:06

Kila mire se erdhe ne mesin tone edhe te uroj argetim te kendshem ne kete shoqeri . Respekt


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello ! Empty Re: Hello !

Mesazh nga Darius Tue 15 Jan 2013 - 9:14

Mire se erdhe Kila [smile_1]
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello ! Empty Re: Hello !

Mesazh nga Alberti Tue 15 Jan 2013 - 9:52

Pershendetje Kila, mire se erdhe kalofshe mire ketu.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello ! Empty Re: Hello !

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:31

kalofsh sa me bukur

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hello ! Empty Re: Hello !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi