Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
10 gënjeshtrat e trasha që femrat u thonë meshkujve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
10 gënjeshtrat e trasha që femrat u thonë meshkujve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10 gënjeshtrat e trasha që femrat u thonë meshkujve

Shko poshtë

10 gënjeshtrat e trasha që femrat u thonë meshkujve Empty 10 gënjeshtrat e trasha që femrat u thonë meshkujve

Mesazh nga T_o_n_i Tue 22 Jan 2013 - 7:24

Titulli ndryshe i këtij shkrimi do të ishte: Meshkujt do të besojnë çdo gjë që do t’u thuash. Meshkujt dhe femrat në të vërtetë “komunikojnë” vetëm në filma. Vetëm në tokën e fantazive, Hollywood, meshkujt dhe femrat ulen dhe i thonë gjërat njëri-tjetrit ashtu siç janë.

Në realitet të dy gjinitë thjeshtë sa gënjejnë njëri-tjetrin. Ai je ti një prej meshkujve që është gënjyer? A je një femër që po mendon për një gënjeshtër të re për mashkullin tuaj? Ja lista me 10 gënjeshtrat më të trasha që femrat u thonë meshkujve për të shmangur atë që ka ndodh në të vërtetë.

10. “Çdo gjë në rregull”

Seriozisht? Ka gjithmonë diçka që nuk shkon.

9. “Nuk ka rëndësi pesha”

Pavarësisht se thotë këtë ajo të do të hollë.

8. “S’ka gjë mund të shkosh në një klub me striptiste”

Kujdes! Kjo është në fakt dredhia më e shkëlqyer që përdoret që prej kohës së Helenës së Trojës. Kjo mund të përdoret në të ardhmen.

7. “Ti je më i mirë me të cilin jam lidhur”

E vërteta? A nuk të ka thënë ndonjëherë nëna se të do më shumë se sa motrën tënde? Ajo e thotë këtë pasi sa më mirë ndihesh aq më e mirë do të jetë në gjendje të performosh në krevat.

6. “S’ka gjë se harrove”

Një mashkull që harron data apo gjëra të veçanta për një femër është si sulm terrorist në zemrën e saj.

5. “Zakonisht nuk e bëj këtë”

Ky është një nga arsyetimet më patetike.

4. “S’do ndryshoj asgjë në lidhje me ty”

Kjo është e vërtetë kur një femër ka rënë në dashur, e cila zgjat vetëm një javë.

3. “Më pëlqejnë miqtë e tu”

Femrat i pëlqejnë ata majmunë të pangopur po aq sa burrat pëlqejnë shoqet trashaluqe të të dashurës.

2. “Nuk mendoj kurrë për ish-in”

Nëse punëdhënësi të pyet nëse je i kënaqur me punë e re, sigurisht që ti do të thuash po. Po kështu ndodh edhe në një lidhje.

1. “Ti je i duhuri”

Jo ti nuk je. Kurrë nuk ke qenë dhe kurrë nuk do të jesh. Nëse ka një ndjenjë që burrat dhe femrat nuk e ndajnë me njëri-tjetrin është kjo. Një këshillë: përdore këto ose gjej një avokat të mirë.
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi