Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kjo bote People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Kjo bote People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kjo bote

5 posters

Shko poshtë

Kjo bote Empty Kjo bote

Mesazh nga leonora nora bajrami Mon 4 Feb 2013 - 6:18

Kjo bote

Kjo bote është ëndërr, ndërsa ahireti realitet, vdekja është në mes të tyre, ndërsa ne jemi endërra e përzier. Ai që llogaritë vetveten ka shpëtuar, ndërsa ai që është i shkujdesur ka humbur, kush shikon në shëmtinë e mëkatit ka shpëtuar, e kush i nënshtrohet epshit të vet ka humbur. Kush frikësohet ka shpëtuar, kush kupton ka mësuar, e kush ka mësuar punon. Nëse lajthitë kthehu shpejtë në rrugën e drejt, e nëse pendohesh dictancohu nga mëkatet. Nëse nuk di pyet dhe mëso.

leonora nora bajrami
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 14
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kjo bote Empty Re: Kjo bote

Mesazh nga Tonii Mon 4 Feb 2013 - 10:36

kjo bote ka edhe gjera te bukura
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kjo bote Empty Re: Kjo bote

Mesazh nga seriozi Thu 11 Apr 2013 - 11:25

Per muslaimanin gjera me e bukur eshte , qe ti kete te gjitha te mirat ne ahiret, dhe ne diten e kijametit te hyje ne xhenet
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kjo bote Empty Re: Kjo bote

Mesazh nga WebMaster Thu 11 Apr 2013 - 12:11

Eshte e kote vallai
Kjo bote 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Kjo bote 30l12rc Pytje & Përgjigje Kjo bote 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kjo bote Empty Re: Kjo bote

Mesazh nga il conte Fri 12 Apr 2013 - 7:38

Pa ty eshte e kote... Perqafffimeee
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kjo bote Empty Re: Kjo bote

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi