Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shadow Dancer [Film me titra shqip] People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Shadow Dancer [Film me titra shqip]

Shko poshtë

Shadow Dancer [Film me titra shqip] Empty Shadow Dancer [Film me titra shqip]

Mesazh nga Alberti prej Fri 15 Feb 2013 - 10:57

Duhet të regjistroheni që te shikoni këtë film.Ne 1990 ne Belfast, nje antar i IRA behet informator per MI5, ne menyre qe te mbroje djalin e tij…

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi