Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Njatjeta njerez: People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Njatjeta njerez:

Shko poshtë

Njatjeta njerez: Empty Njatjeta njerez:

Mesazh nga Humoristi prej Thu 28 Feb 2013 - 1:32

Emri: Humorist
Mbiemri: Shkodran
Mosha: 27
Pseodonimi: Danger
Live: Lezha Happy
Humoristi
Humoristi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 8
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njatjeta njerez: Empty Re: Njatjeta njerez:

Mesazh nga Darius prej Thu 28 Feb 2013 - 1:51

Mire se erdhe
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njatjeta njerez: Empty Re: Njatjeta njerez:

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Thu 28 Feb 2013 - 5:12

Mire se erdhe maj naqe [You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njatjeta njerez: Empty Re: Njatjeta njerez:

Mesazh nga Alberti prej Thu 28 Feb 2013 - 6:14

Mire se ke ardh, kalofshe mire ketu.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njatjeta njerez: Empty Re: Njatjeta njerez:

Mesazh nga An0nim prej Fri 29 Mar 2013 - 3:31

Mire se erdhe te uroj argetim te kendshem ne mesin tone
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njatjeta njerez: Empty Re: Njatjeta njerez:

Mesazh nga Burrelsja prej Mon 20 May 2013 - 21:17

KALOFSH SA MA BUKUR

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njatjeta njerez: Empty Re: Njatjeta njerez:

Mesazh nga Anakonda prej Tue 21 May 2013 - 20:35

Burrelsja shkruajti:KALOFSH SA MA BUKUR

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Njatjeta njerez: Empty Re: Njatjeta njerez:

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi