Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ghosts of Georgia [Film me titra shqip] People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ghosts of Georgia [Film me titra shqip] People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ghosts of Georgia [Film me titra shqip]

Shko poshtë

Ghosts of Georgia [Film me titra shqip] Empty Ghosts of Georgia [Film me titra shqip]

Mesazh nga Alberti Sun 10 Mar 2013 - 2:58

Duhet të regjistroheni që te shikoni këtë film.Menjëherë pasi u transferuan në shtëpinë e tyre të re , në një zonë rurale të Xhorxhas, Andi dhe Liza zbulojnë se vajza e tyre shikon gjëra të cuditshme dhe misterioze që të tjerët s’mund t’i vënë re. Frika e prindërve bëhet e madhe kur edhe ata vetë bëhen dëshmitarë të disa ndodhive tmerruese që zhivllohen jashtë dhe brenda murve të shtëpisë.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi