Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
The Master [Film me titra shqip] People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

The Master [Film me titra shqip]

Shko poshtë

The Master [Film me titra shqip] Empty The Master [Film me titra shqip]

Mesazh nga Alberti prej Tue 12 Mar 2013 - 11:33

Duhet të regjistroheni që te shikoni këtë film.Nje Mariniar veteran kthehet ne shtepi pasi ka mbaruar lufta pa pasur ndonje ide se çfare do beje me jeten e tij.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi