Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
pershendeteje nga hoxy People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
pershendeteje nga hoxy People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pershendeteje nga hoxy

+2
Arian 123
hoxy
6 posters

Shko poshtë

pershendeteje nga hoxy Empty pershendeteje nga hoxy

Mesazh nga hoxy Fri 15 Mar 2013 - 9:18

pershendeteje nga hoxy


pershendeteje nga hoxy

niku i im ne kete forum eshte " Hoxy "

jam i ri ketu shpresoj te kalojm mire sebashku me ju ketu ne forumin klealove
suksese per forumin

hoxy
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/03/2013
Mosha Mosha : 32

http://www.it-sec.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendeteje nga hoxy Empty Re: pershendeteje nga hoxy

Mesazh nga Arian 123 Fri 15 Mar 2013 - 9:22

Mire se ke ardhe Hoxy,kalofsh mire mes nesh.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendeteje nga hoxy Empty Re: pershendeteje nga hoxy

Mesazh nga WebMaster Fri 15 Mar 2013 - 10:43

Mire se erdhe Hoxy te uroj argetim te kendshem ne mesin tone
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendeteje nga hoxy Empty Re: pershendeteje nga hoxy

Mesazh nga An0nim Fri 29 Mar 2013 - 3:31

Mire se erdhe Hoxy te uroj argetim te kendshem ne mesin tone !!!
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendeteje nga hoxy Empty Re: pershendeteje nga hoxy

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:18

KALOFSH SA MA BUKUR

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendeteje nga hoxy Empty Re: pershendeteje nga hoxy

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:32

Burrelsja shkruajti:KALOFSH SA MA BUKUR

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

pershendeteje nga hoxy Empty Re: pershendeteje nga hoxy

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi