Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjobë për parkim të ndaluar... skulpturës prej bore People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjobë për parkim të ndaluar... skulpturës prej bore People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjobë për parkim të ndaluar... skulpturës prej bore

3 posters

Shko poshtë

Gjobë për parkim të ndaluar... skulpturës prej bore Empty Gjobë për parkim të ndaluar... skulpturës prej bore

Mesazh nga Alberti Mon 18 Mar 2013 - 6:19

Gjobë për parkim të ndaluar... skulpturës prej bore

Gjobë për parkim të ndaluar... skulpturës prej bore F.0317153325665_m

Policia e trafikut në Gjermani ka bërë një rrëshqitje kur i ka lënë një fletë-gjobë për parkim të ndaluar një skulpture prej bore të një Volkswagen Beetle.
Disa të rinj e kishin ndërtuar skulpturën gjatë natës në një zonë të ndaluar parkimi në Aachen, në një mënyrë shumë origjinale, saqë dukej se nën borë gjendet vërtet një automjet.

“Dukej shumë e vërtetë. Dukej sikur po ta hiqnit borën, mund të hynit brenda dhe ta vozisnit”, ka thënë një banor lokal.

Nga ana tjetër, policia nuk e ka pranuar aspak mirë këtë shaka. Një zëdhënës ka thënë se pavarësisht nëse ka qenë e ndërtuar nga metali apo nga bora, ‘objekti’ e ka penguar komunikacionin.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjobë për parkim të ndaluar... skulpturës prej bore Empty Re: Gjobë për parkim të ndaluar... skulpturës prej bore

Mesazh nga seriozi Wed 20 Mar 2013 - 10:16

po kush do ta paguaj tashme kete gjobe juhjjjjj
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjobë për parkim të ndaluar... skulpturës prej bore Empty Re: Gjobë për parkim të ndaluar... skulpturës prej bore

Mesazh nga Anakonda Fri 14 Jun 2013 - 20:28

je farewww kta gjermant qenkan hutu

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjobë për parkim të ndaluar... skulpturës prej bore Empty Re: Gjobë për parkim të ndaluar... skulpturës prej bore

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi