Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ngjashmëria e Obamas me “djallin” (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ngjashmëria e Obamas me “djallin” (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ngjashmëria e Obamas me “djallin” (Video)

2 posters

Shko poshtë

Ngjashmëria e Obamas me “djallin” (Video) Empty Ngjashmëria e Obamas me “djallin” (Video)

Mesazh nga Alberti Wed 20 Mar 2013 - 11:13

“The Bible” është një cikël dokumentarësh historikë që transmetohet nga History Channel në Shtetet e Bashkuara e ku rastësisht, personazhi që luan rolin e djallit ka një ngjashmëri të madhe me presidentin amerikan, Barack Obama.
Fillimisht ishin të paktë ata që vunë re ngjashmërinë. Por me kalimin e ditëve dhe me dhënien e serialeve të reja, gjithmonë e më shumë hidheshin foto krahasuese mes shefit të Shtëpisë së Bardhe dhe Satanës së serialit që interpretohet nga një aktor maroken.

Ngjashmëria e Obamas me “djallin” (Video) Djalli

Mbështetësit e presidentit e quajtën të mirëmenduar këtë ngjashmëri nga ana e prodhuesve të serialit, por këta të fundit i quajtën këto pretendime si të pakuptimta, njofton Top-Channel.

“Kjo është krejtësisht e pakuptimtë. Aktori që luan djallin në film është Mehdi Ouazanni, një aktor maroken i mirënjohur, i cili ka luajtur në disa role në filma të tjerë më parë, përfshirë këtu edhe rolin e djallit”, thuhet në një deklaratë të Mark Burnett dhe Roma Downey, bashkëproducentë të serialit “The Bible”.

Edhe History Channel, televizioni ku po transmetohet ky serial, shprehu keqardhjen për krahasimin e pavend dhe pa lidhje. Në një komunikatë thuhet se presidenti Obama gëzon respektin më të madh të këtij televizioni dhe se prodhimi i filmit dokumentar është një punë me kastë dhe staf të respektuar ndërkombëtar.


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ngjashmëria e Obamas me “djallin” (Video) Empty Re: Ngjashmëria e Obamas me “djallin” (Video)

Mesazh nga Anakonda Fri 14 Jun 2013 - 20:30

si dy pika uj po sma merr mendja se esht e vertet

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi