Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dreri ‘i ngordhur’ kërcen nga bagazhi (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dreri ‘i ngordhur’ kërcen nga bagazhi (Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dreri ‘i ngordhur’ kërcen nga bagazhi (Video)

2 posters

Shko poshtë

Dreri ‘i ngordhur’ kërcen nga bagazhi (Video) Empty Dreri ‘i ngordhur’ kërcen nga bagazhi (Video)

Mesazh nga Alberti Mon 25 Mar 2013 - 8:43

Dy policë amerikanë janë befasuar kur e kanë hapur bagazhin e një automjeti, nga i cili ka dalë një dre, për të cilin besohej se kishte ngordhur.
Në afërsi të Kalamazoos në Michigan, policët e kishin ndaluar një automjet për kontroll rutinë, ndërsa vozitësi u kishte thënë se në bagazh kishte një dre të ngordhur.

Ai e kishte goditur drerin aksidentalisht në rrugë dhe duke menduar se është i ngordhur e kishte futur në bagazh.

Por, në fakt, dreri vetëm sa ishte trullosur paksa dhe pasi ka dalë nga bagazhi ka ikur në pyjet e afërta.


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dreri ‘i ngordhur’ kërcen nga bagazhi (Video) Empty Re: Dreri ‘i ngordhur’ kërcen nga bagazhi (Video)

Mesazh nga Anakonda Fri 14 Jun 2013 - 20:32

je farewww je farewww ku i gjen kto vidjo more aman

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi