Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Zero Dark Thirty [Film me titra shqip] People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Zero Dark Thirty [Film me titra shqip]

Shko poshtë

Zero Dark Thirty [Film me titra shqip] Empty Zero Dark Thirty [Film me titra shqip]

Mesazh nga Alberti prej Mon 25 Mar 2013 - 12:42

Duhet të regjistroheni që te shikoni këtë film.Per nje 10 vjecar nje skuader e nivelit te larte punon ne fshehtesi te madhe per nje operacion sigurie ushtarake ne te gjithe boten me objektivin e vetem: te eleminoje Osama Bin Laden…

Burimi: Mosfli

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi